Gana dešrų:)


Gana dešrų:)

Gana tų šašlykinių Cha cha Savaitgalį teko prasukt nemažą ratelį su žmona aplink LT. Supratau, kad pirksim stiklą ant moco, naujus šalmus ir aprangas. Ai dar, trūksta ABS Cha cha

Klubus sumaisei Cha cha

px, anas numires, bus gerai cia Cha chap.s. matosi mazas kampukas volvos salia Cha cha

Ai nu volvo nepastebejau, atsiprasau, kad uzsipuoliau Juokiasi

Sorry, bet motociklietas nelabai koks Drovus

Geresnio nelabai matau Šypsena nebent BMW GS 1200… kokį ten pala turėjai? Šypsenap.s. tikiuosi, kad ne HD, nes tada jau galim nebekalbėt Šypsena

cia panasonicas ?

Pliat tie sniego kastuvai gale tai JuokiasiAlgirdekai dek free flou …ir stiklo nereiks Juokiasi

Cia aldinas… Cha cha panasonikas daugiau plasmasiu turi Cha cha

Kawasakis Šypsena

Nu plia…enduro Gerai supersport Geraivespa ir ta smagu…bet tokie kaip nezavi tai psdc… Drovus

Sakau, ko norėčiau tai GS1200 naujesnio nebent. O daugiau nelabai kam yra lygintis… teko keliaut aš su šitu ir visokia mėsmalė aplink buvo, nuo enduro iki streetu, tai kažkaip vienas nepavargau važiuot Šypsena visiem kitiem tai rūrą skauda, tai dar kažkas… Šypsena

Kojom žemę pasieksi ant 1200? Cha cha

Auri su anais net nereikia to Cha cha ju isbalansavimas yra tobulas Apkabinimas gali stoveti neliesdamas zemes Cha cha

Auris, nu jo, kad ir kaip keista būtų Šypsena tekę kelis šimtus km susukt su teisingu GS’u… va ten tai reikalas rimtas Šypsena nu nieko netrūksta tam motociklui.

Nepyk, baisokokas Cha cha

Kazkada sakiau su motais viskas… Klasta tureciau eurasiku…i garaza butinai parsivilkciau Cha cha KTM’a koki…1200 adventure …bet tai taip ir liks svajonese… Juokiasi Juokiasi Juokiasi top 100 sunkiai istrauktu mano dreamgarage Juokiasi

Pyk, šdo krūva Taip Cha cha

Quattre, suprantu, o man jis mieliesnis už visokius R1, fazerius, hornetus ir ką nori… patogus, manevringas ir pakankamai greitas, tuoj 20 metų šventė bus jo… 20k km… originalus ir ledinis Apkabinimasturėjau pasiūlymą už jį 2x didesnį nei savikaina - net negalvojant atsakymas buvo ne Šypsena