Gamta


Gamta

Nereiketu reikliai vertinti sio darbo, ideta ne del meno. Nesupykite, kad matmenys kai kuriems netilps i ekrana Mirkt, bet tai bus gera iliustracija aktualiai temai apie matmenu apribojimus:[biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/632938.491.1-=(104925 8564](http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/632938.491.1-=(1049258564)Jeigu turite ka pasakyti apie matmenis, ziurejimo patoguma ar nepatoguma - rasykite toje temoje.

Na, i mano darbini 21 colio 1600x1200 monika beveik tilpo, in princyp ziureti galima Mirkt

Pasinaudojus IE teikiama f-ja zoom in/out, ziureti galima. Bet geriau, kai jos nereikia.

Paprasciausiai as net nesiruosiu deti dideliu foto, o ipac tokiu kaip tu idejai… Taciau buna iskirtinu atveju, kaip kad panorama (ir ne tik) tad tokiu atveju ir as pasinaudociau. Nereiskia kad panaikinus sia taisykle, visi ims deti dideles nuotraukas, tai nelogiska, nes tikrai per visa ekrana nieko nesimato. Taciau buna iskirtiniu atveju. Tad jiems ir reikia keisti taisykles.

gPhoto, nepatingek paskaityti visos temos. Ten rasiau, kad rimti fotografai ir be specialiu taisykliu viska sutvarko kaip turi but. Bet Biteje plius rimtu fotografu nera daug. Dalis zmoniu deda bet ka ir bet kaip, nemastydami. Visa laika, nuo pat klubo gyvavimo pradzios zmones cia ideda per dideles fotografijas, praktiskai kiekviena diena ideda, ir netgi ne viena. O kodel ju nematot - tai jau atskiras klausimas Cha cha

Kad per dideles fotkes įdeda tai pastebiu, bet gana greit jų ir nebelieka galerijoje, pasidarbuoja matyt moderatoriai ŠypsenaO kas per vietovė ???

Streikas,streikas;]sukilo liaudis,o siaip meninkai dazniausiai nesidomi politika jiems vistiek viskas gerai;]tad man tai jokio skirtumo;]

Mykola> cia Lloret de Mar, Katalonija.

Cha cha res ize vertikale man maiso, jei vertikale tilptu i ekrana tai bbd kokio ilgio horizontale tada…