Gaminau diplomus :)~


Gaminau diplomus :)~

susikaupusi kokia Laimingas

Nekaltas Kokia prasme sitos nuotraukos…?))

o Nekaltasgeras ! Šypsena

ir kam tie diplomai? Šypsena

kas 4e per sertifikatu manija;]

permatoma-> Mhm Šypsena taigi DIPLOMA DARAU Šypsena F!erY-TaraKaNe -> kaip ri visu kitu Nekaltas LiežuvisPauliukasz -> aha Liežuvis neblogas Šypsena{eMPy}-> stofkej reikejo Šypsena gazuota_varske-> oj nzn Šypsena nzn Liežuvis

Grazus tavo naguciai Taip Žvaigždė

Muse-> dekuij Šypsena Drovus Galvojau ar kas nors pastebes Šypsena Cia buvo po manikiuro Šypsena Gėlė

ko liezhuvi rodai?;]

paskutine redute kuria pazinojau… buvo kaip diena ir naktis su tavim… tu kogero butum diena… bet man naktis labiau patiko… (ce susvelnintas izeidimas kad tu man nepatikai) aciu uz demesi. tikiuos ir vel pazeidziau antraji punkta

melskis, kad nebutum pazeides. nes cia toks yra jaunimo burelis, kuris kiekvieno durniaus kaip tu komentarus pernesa taip smarkei, kad tris naktis neuzmiega ir verkia. po to prasideda nesutarimai su tevais, atsiskyrimas nuo draugu, ir galiausei tai gali baigtis savizudybe.

pigus_cukrus | 08-22 20:47 melskis, kad nebutum pazeides. nes cia toks yra jaunimo burelis, kuris kiekvieno durniaus kaip tu komentarus pernesa taip smarkei, kad tris naktis neuzmiega ir verkia. po to prasideda nesutarimai su tevais, atsiskyrimas nuo draugu, ir galiausei tai gali baigtis savizudybe. Juokiasi Gerai

Juokiasi Bučkis Apkabinimas Alus

gazuota_Varske -> noriu nors juo pasigirti Liežuvis Liežuvis Šypsena O ka, negrazus? Cha cha Jei nori, ir tu gali parodyti Liežuvis Juokiasi

-hexas- → idomus pilietis tu… anyway, neturiu patikti visiems Mirkt

pigus_cukrus -> patiko ir man Šypsena Gerai Apkabinimas

ka cia ciesini jauciu pergyveni belenkaip ir verki dabar kampe;] gerai, kad patiko. redute i moderatorius! ;]

Cha cha

nu va pilieciai ir pilietes… pazaisim toki zaidima… Šypsena -hexas- atsisveikina Šypsenadar nuzvelgsiu savo dienorascius… kas ten gero… per tas kelias mano gyvenimo bangoje dienas sukaupta… ir reiks dedei -hexui- pasakyt ate Liežuvis