Galima trinti

as tik pajuokaut norejau, nereik gi taip pykt Nežinau

nu cia tox TELE2 fintas kai gali issijungti savo ID (tai yra kad skambinant nerodytu nr) jo pas mane ir gi taip ir nereikia nieko moketwa sorry nzn kaip prigaut… Nekaltas

na turi tikrai sauniu pazystamuŠypsenatai gal patapk Tele2 vartotoja ir uz kiekviena 1min. gausi premija,nereiks taip nervintis,nes gausi pinigeliuŠypsena

ne nu kokio miesto gali but toks numeris? 8373072xxxx?

837****** butu Kauno,taciau tu cia perdaug skaiciu paarsei,net neziau tikria ne LietuvosCha cha

man irgi tep buwo,bet ne per daug ikyriai…ir gana grejt atsikniso…tada buwau omnio abonentas…

man irgi tep buwo,bet ne per daug ikyriai…ir gana grejt atsikniso…tada buwau omnio abonentas…

man irgi tep buwo,bet ne per daug ikyriai…ir gana grejt atsikniso…tada buwau omnio abonentas…

wajej, ziauriai uzhjauciu, buwo pan panasiu bajeriu… zinai geriausias budas ji atknist, nekreipt demesio… nekelt, arba pakelt, ir padeti salia mobilka, lai sneka sau su sienom… greit atpranta, arba nusibosta, kaip sakoma geriausias budas nervuot sawo priesa… nekreipt i ji demesio Cha cha sekmes

kad leeg seniai telekoma mobiliam rodo nr… Šypsena bent jau man Cha cha

Telefoninis maniakas - tai tox zmogialis, kurio mama dirba omnitelyje, ir kuris nepagrystai galvoja kad skambinedamas ir nesnekedamas jis taip parodo, kox yra nepaprastai smaikstus

jei tu sawo puslapyje bangoje rodai sawo telefono numeri tas zhmogutis gali boot ish bangosMirkt

o man taip buvo kad paskambina kazhkas ir ash net nespeju alio pasakyt o tas/ta pasako "alio ko reikia?" patyli ir padeda rageli taip kokius 8 kartusPiktasKandaKanda(chia neseniai buwo)

P.S.man buwo wiena karta paskambine ir pradejo kazhka skaityt man pavadinima ten pasake zhodzhiu ish laikrashchio nawjienas kazhkokias tipo jus uzhsisakete radija taram param taram param…Cha cha
zhodzhiu kazhkox debilasCha cha

bbz man siule bites korteles numerius diktuoti tai as ji pasiunciau kur toliau Cha cha

niu tai gal kos nedrasus gerbejas…

nors zinoma tokiu geriau neturet…

mane pacia uzknisa kai vakarais (o dar geriau naktimis ar paryciais) telefonas skamba ir durniuoja debilai visokie…Juokiasi

wow Apakęs

nubludimas cia…

o as noreciau kad man tajp skambinetu Šypsena) man gi 10ctMirktapsimokaTaipCha cha

beje,ant extros galima uzdraust nr.reikia exrta plius uzsiregistruot,ir nekainuoja jokiu 10 lt,paskambini i klientu info,ir paprasai uzdraust nr.ir psio,ir tai kainuoja 25ct wot ir wiskas,beto,as nekenciu majaku-naglu!

Man buvo irgi viena karta tik kai atsiliepiu tai sako ar chia Leonas Šypsena Vakarais kas 2 min. skambindavo! Ir taip vos ne menesi kol sugalvojau jo ant ignoro uzhmesti Šypsena Dabar NO PROBLEM Mirkt

pati majacink kokiami omnitelio numeriais. pasiimi koki numeri ir paskui nuo jo visais is eiles. po to lauki kol atskambina Cha cha

kazkada visi klase taip majacino. paskambina, tai paskui pradedi issipisinet, mol "sveikinam, jus laimejot saldytuva". tiek zvengo budavo, kad ojojoj. tik per paskutines pamokas aprimdavo, nes akumais issikraudavo Cha cha