Galima trinti

Kazkada ir man taip buvo,nekelk ragelio ir neatskambinek,tegul uzsiknisa.Nes kitaip neatstos!!Flirtas

ne neteko Ne
geriausia yra issiaiskinti kas skambina
paziuret kam tu labiausiai
nepatinki ir viskas(gal ir ne visai taip bet gerai bus)Cha chaCha cha

jo… cia tai labai geraiTaipTaipTaip

buna,bet retai…o man gerai,ant saskaitos pinigu uzhmetaŠypsena

nju tokiu majakintoju nebebuna, bo mano telefono nr. valstybine paslaptis Juokiasi bet kazka sir turi kantrybes skambinet Nekaltas

bet kox tixlas? Nekaltas

pas mane omnitel tai kad nerodytu numerio mane pamokino mano antroji puse,paskambini i omnitel ir paprasai kad ivestu tokia paslauga ir viskas nieko moket nereikejo,bet numerio nerodo tik tele2 ir omni , o bitei rodo.

Cha cha manes tai nenervina…isigyk kortele tele2 kur tau skambina - pildos saskajta Cha cha

Buna…Bet as irgi nekreipiu demesio … Pabandyk kaip nors padaryti 9gal i kita tel isidejus korta) kad neleistu skambini tam nr

Niu aciu dievui, su tokiais dalykais susidurt neteko Drovus, bet pan. buvo, ka paskambino kazkoks nepazistamas ir pradejo tipo sakyt, as atvarau pas tavi, vaziuosim pasivazinet ir pan., tipo, zino kur gyvenu, kuo dirba mano tevai, koks mano mazosios sesutes vardas ir pan., tei biski nekas buvo, bet nieko Nekaltas

wieshpatieApakęsApakęs
tu nekelk kaj nerodo nr!

rodo

Kad kiek girdejau pasidarai papraciausiai telefone- nerodyti numerio ir tiekŠypsena O tai Happy_Helen, pas tawe neina padaryti, kad tam tikras zmogus neprisiskambintu? arba pavyzdziui ji i 02 permestu? Pas mane tai galimaMirkt Chi chi chiŠypsena O chia gal tavo slaptas koks gerbejasŠypsena tave iki ausu isimylejesMirkt

am… man yra tajp buwe…pakeli ir nesneka ilgiausiai…o man kas? Cha cha gi ju pinigu negaila…padedu telefona ant stalo ir tiek Cha cha tegul suka babkes Mirkt

Gali būti kad skambina iš telekomo, nes iš telekomo mobiliam tai kiek žinau nerodo numerioLaimingasAlus

todel nerodo kad tai 99% vargshas leva2 kokios nors korteles savininkas, nes omnyje ir bitej uz numerio nerodyma reikia sumoket ar tai 10lt, o susidorot galima tai siaip nueini i salona, jei pas tave abonentas ir parodys numeri, o siaip pagal naujus LR istatymus tokia veikla yra baudziama

man neskambino jokie manjakai ar manjakesŠypsenaCha cha…iduma ka gi jie ten trinaJuokiasi,…o siaip tai sms buvau gaves nemazai,nors tikriausiai dauguma buvo gave sms su ivairiais laimejimais ar panasiaiŠypsenaJuokiasiJuokiasiJuokiasiGirtasCha chaNekaltas

Hmmm pazystama situacija,tik man skambindavo naktim ir kai atsiliepdavau snekedavo…Kazkox isprotejes diedas saukdavo,prasydavo isleist,dar pinigu zadedavo "tik isleisk"…Nu zodziu kai atsikelus kokia trecia ryto,tokias nesamones tenka paklausyt,tai paskui dar ilgai nebeuzsimiega.Jau geriau matyt kai skambina ir tyli,na tokiu pasitaiko kartais,bet nzn man kazkaip vienodai.

Nu ka ispatirtiers pasakua,kad greiciausia tele2 jei nemajakina o skambina.Man budavau pakeli ir tris sekundes nieko niekas nesako arba kazka murmaliuoja.Pasirodo nezinau kaip dabar bet kai man buvo tokia problema tai tele2 pildyk tris sekundes neapmokestindavo…numerio nerodyma irgi labai lengva pasidaryti…O del telecomo tai rodo nevisus numerius skaitmeniniu lyg ar kitu nerode kai tik atsirado…+ nezinau kaip biteje,bet omnije buvo nemokamas numerio slepimas kai kazkada dariausi…Šypsena

o amn kaiptik dabar kazkas i paprasta telekomo nr. skambina…Atsiliepiu i r ne viskiai tyla bet kazkokie tylus pipsejimai… numeri rodo tai mieto kodas 30 atrodoNekaltas
galvojau kokie manijakai ar siaip ziuri ar namuose kas yra, bet kam tada tiek daug kartu skambinti?NekaltasKanda