gal

mrc, liuosiai, aisku uz atitinkamus litus Cha cha

edgariuk, kokio pavydo, jei tik tokios sumos ir jau rizikos, tai cia kiausingalviu varkes Cha cha

dr Juokiasi

edgariukass Gerai Juokiasipagal NT magnato auto progresa matosi jo pasiekimai, iskirtinis xm, slyva fastlapine, o toliau vaivorykstines spalvos dyzeline slyva ir galu gale passatas Cha cha

Mindosas nu pasakyk kiek tau pinigu uztektu, kad jemigruotum Šypsena

Kosmoz> durniuk, tu bent tokia varke turek… ir nereiks verkt, kad siuvimo masina uz 400 jau neplanuotos islaidos…

mindosai>o kodel tu daznai juokiesi ir labai akivaizdziai lyztelni Ignoruojuzmogui,kuris tipo bando uztumt ant tavo tariamo nedraugo?..realiai as nematau nieko juokingo,ka pasake edgariux Ne

aš tinginiauju, jei atvirai pasakius, nėra kuo didžiuotis, bet maldamas visišką šūdą išsilaikau, lieka ant sporto ir pramogų, atostogų Šypsena vat taip ir yra, kai dirbi be direktoriaus virš savęs, be kontrolės, pasileidžia vadžios Cha cha katras iš jūsų darbe 5 valandas žaidžia tankus, dvi sėdi bangoj ir dar gauna padorią algą, leidžiančią pakankamai oriai gyvent? Cha cha

Nu tikrai, as nieko juokingo nesakiau? Apakęs Vau!

Robis-zinau Šypsena bet nuo lyg nuo 2006 space lift ejo Cha cha tiesa gal turi parduot kazka is plansetiniu?

mrc, jei rimtai, tai reiktu ilgai galvot, bet realu butu pradziai apie 3klt, su salyga, kad ir zmona gaus darba Cha cha

Kosmose> nemanau, kad atsirastu ant bangos antras toks asilas, kuris skelbtusi kad yra visiskas tinginys ir dar tuo didziuotusi…

mindosas nurealus norai… beda kad sunku susirast ta darba Nežinaukostai as ne tankus zaidziu bet serialus ziuriu Juokiasiedgariux Drovus

o ko nesididziuot,kad esi tinginys,ty pirsto nepajudindamas susirenki oria alga…isvada galima pasidaryt tokia,kad pinigus uzdirba ne su kastuvu Kietaskuostia>nu teoriskai as…bet siaip kartais norisi ir veiksmo kazkokio Cha cha

dr, prasovei, as pagyriau edgariuko posta apie tariama mano uzsiemima Mirktremigis, viska galiu dirbt, svarbu ne su menu susije, seip issilavinimas inzinerinis, patirtis prekybos srityje Cha cha

nu čia gal mane dabar pradėsit gnaibyt, pasidarys gėda, susiimsiu ir pradėsiu rimtai dirbt ir įkirsiu sikserį Cha cha

bet siaip grubiai…blia,kaip uzpisot jus jau mane ,kaip kokiam debilu suvaziavime jauciuosi Veee Juokiasi kas ka turi,kaip atrodo,kur atostogauja…nx

ir dar pirmininkauji jaum Cha cha Cha cha Cha cha

dr, tiksliai pastebeta Taipkaip sitas? auto.plius.lt/skelbimai/mercedes-benz-clk200-2-0-l-kupe-coupe-2 001-benzinas-3361479.html

realiai kiek save pastebėjau, tai nesu materialistas visiškai, px kas ką turi ir t.t. aišku, kokia nauja galinga mašina ir rimta chata džiugintų, bet ne tiek, kad šikna žemę braižyt pradėčiau Juokiasi