gal

tiek daug uzdirbdavo ir pirko slyva?

kosmos nepavydus pats tai pastebejo Juokiasi Žliumbia Juokiasi Juokiasidienos anekdoas Gerai

norint turet rimta chata ir masina…reikia ziauriai daug art,aisku ir su bankais reikalu turet,pastovios parkes,naprizonkes…kam ko reikia…as tai kai nesu karjieristas ar materealistas,tai man atrodo biski nepriimtinas gyvenimo budas…nematyt nei namu,seimos del kazkokios geresnes masinos…realiai galeciau art per 3darbus,surinkt liuosiai vokiska alga…bet bbd…susinesiot nenuoru Cha cha…bet kam ok,tai nesmerkiu…o masina isvis darosi px,butu sausas klimatas,jauciu su fau vaziuociau iki senatves ir pajabat kas ka sneketu Apsvaigęs

stuors, bl tu skiri materialistą nuo pavyduolio? Cha cha

nebutum materlialistas tai necyptum cia nat kas antro posto Juokiasi

scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10003092_59226 7660862858_1117385687_n.jpgbia pavido scianu Kietas

dr, cia tipo tavo? man tiek kokiem 10ciai metu uztektu Cha cha

cia tipo paprasiau,kad leistu nufotkinti kaimynas Juokiasi ne mano,tiksliau mano,bet tik puse…savikaina 6-7lt/kg Gerai

jei puse, tai 5 metam uztektu Cha chair beja, niekaip nesuprantu akcentuojamos kainos, del jos daigtai geresni, skanesni ir panasiai?

nx tokias foto… nevaldomas seiletekis prasidejo Cha cha

kad cia *pimp…*nia,vasaros pradzioje nebeliks Cha cha…aisku nemazai isdalinsim draugams,bratkai,siaip zjbs lasiakai,uz poros savaiciu dar desras rukyt reikes…tiesa…ruke kaimynas ,turintis patirties,bet bandysiu pats sito reikalo imtis,juo labiau lasiakai 6lt/kg,desra 9-10lt/kg,kumpis,nugarine 10+/-lt

nu aisku, kad zjb, kai uz lasiako kila 6lt Cha cha pas po 18 moku ir dar gaut ne taip paprasta kaip ir maxima nueit Cha chao desros… labai jau tobulai isgyslint reik Nekaltas

dr isrukyt kaip ir px, kas desras kimso?

clk tik 320 ir i virsu. jei 200 ar 230 tai imi ceske ir bezdi

prieš gerus 3-4 metus, tuose kraštuos kur mindosas gyvena, į dieną 100lt betkas galėdavo užsidirbt praktiškai be rizikos. Jei rizikuojant, galima ir 200lt buvo pasidaryt Cha cha

tai buvo laikai, bet praejo Cha cha

geri laikai buvo… dabar liūdesys stiprus… Cha cha

slezinger, ceske Blogai clk graziau atrodo, tiek viduj, tiek kebulas, ceske brangesne ir kopresoriu reciau pasitaiko. o ir su 140+kw su srautu manau judet jau galima.

Tips>kad ten kuiniu kuinia jas kimst,lengviausias darbas Gerai

visas fizinis darbas kuinia, svarbiausia yra zinojimas kaip ir ka daryt Taip