Gal zinote kur Vilniuj galima susirasti naudotu baldu?

Gal zinote kur Vilniuj galima susirasti naudotu baldu?

Seniai noriu isigiti virtuvini staliuka ir spinteliu. Naujiem pinigu nera, o naudotu baldu parduotuviu nezinau. Gal kas galit patarti.

Kalvariju turguje yra parduotuve.

Arba pasiieshkok per Alio reklama

Oi atsiprashau kad vel lendu, bet norejau paklausti ar negeriau naujus ishsimoketinai?

Siaures miestelyje, virs norfos yra dvi tokios visai nieko krautuveles.

Jau buvau susidurusi su pirkimo issimoketinai dziaugsmu. Pirkau Audejo baldu centre ir turejau kas menesi moketi Vilniaus bankui. Dirbu netoli teises akademijos. Vilniaus banko filialu aisku salai nerasta. As dirbu nuo 8 ryto iki 17. Vilniaus bankas aisku irgi. Tad noredama sumoketi turi atsiprasineti is darbo. Karta nusprendiau iseiti is darbo anksciau. Buvau prie banko, esancio gedemino prospekte kazkur 15.40. Bankas jau nebedirbo. Teko moketi pavedimu per snoro banka. Po keliu menesiu paaiskejo kad sios imoko Audejas neranda. Gerai kad kvito neismeciau, o tai dar karta tureciau moket. Ne jau. Uzteks man tokiu dziaugsmu.

AR ta norfa, kur netoli Verkiu gatves? Hm… aciu butinai pasiziuresiu.

o kodel nemoki internetu? As visas saskaitas apmoku taipCha cha

Dėl kažkokio nesusipratimo dabar pirksi naudotus baldus?NekaltasNekaltas

Tai tarkites issimoketinai moketi per banka, kuris yra archau jusu. Dauguma hanza banko poskyru dirba iki 19:00, o ir snoro-kioskeliu labai daug pridygusiu. Kaip tik yra populiaru issimoketinai pirkti per snoro lizinga. Manau susitartumete ir dziaugtumetes naujais baldeliais. Sekmes paieskose !

O tikrai pamirsau. Moketi per internete tikrai JEGA ! Taip nuo visokiu mokesciu sutaupai mazdaug po 4-6Lt. i menesi. Ir visada gali kontroliuoti savo saskaitas.

jei gerai atsimenu, tai Kalvaju gatveje prie "Sigmos" yra kazkokia parduotuve… ten, kur "Saldytuvu centras"…

Tai kad nera. Visai shalia gyvenu ir apie tokia parduotuve nesu girdejusi.
Ten yra baldai, bet nauji.

Siuliau Audejui kasmenesi isskaiciuti is mano sakaitos Hamza banke arba moketi per ji. Man paaiskino kad tokiu atveju is manes kas menesi atskaiciuos po 11 -12 litu uz pervedimus.
Perkant per snoro lizinga moki uz sutarti ir dar pati turi eiti i banka ta lizinga gauti. Man tai dideliu patpgumo neatrodo.

o tai ka, nera kitu parduotuviu, kur per hanza galetum atsiskaitinet?Nekaltas

Negaliu pasakyti tiksliai, bet kiek teiravausi tai arba per snora, arba per Vilniaus banka.

Siaures miestelyje, prie ogmios, netoli verkiu gatves. o tarp kitko ten daug graziu baldu, netgi daug idomesniu negu iprastiniai audejiniai/baldurojiniai.

Vilniuj nezinau, bet, mano ziniomis, situ baldu rinka ypatingai gerai isvystyta rajonuose. Nu tikrai pas gimines kai isisedau i odine sofa, toookia patogia ir grazia islipt nebenorejau. Pasirodo pirko naudota odiniu baldu komplekta turguje, suplojo tik 2000 litu

Birzelio 23-osios g. (Naujamiestis, netoli RIMI), virs &quot;Pigiau grybo&quot; praduotuves. Vokiski naudoti baldai… Nezinau, kaip su virtuve butent, bet siaip pasirinkimas nemazas <bent jau atrodo labai prigrusta Šypsena >
Va, maciau vakar pro langa, kaip tik furiuka iskrovinejo… Nauja siunta, matyt, gavo.