gal zinot kas zaidimu apie senove?

gal zinot kas zaidimu apie senove?

Kazkaip visada man patiko istorija apie riteriu ir WW2 laikus.
Norciau koki zaidima palost is tu laiku, gal zinot kas idomiu? Gali buti strateginiai ir veiksmo ar rpg!

apie senove, graziai skamba Cha cha
strateginiai tai dauguma ju apie senove, Stronghold pvz.
o pasaudyt tai kazkoks robin hood buvo tai ten ir manau bus senove noprs pats nelosiau. o jei apie pasaulini kara tai Medal of honor, call of duty ir etc.

zaisk strategus nes fdauguma ju apie senoveTaip

empire earth man patiko, senove paremtas Šypsena

jo o poto su robotais kariauji JuokiasiJuokiasiJuokiasi bet zaidimas tai niekoŠypsena

px is pradziu senove, o poto pasigincyt galima Šypsena

Medieval:total war ,rise of nation,shogun:total war,blitzkrieg,medal of honor,call of duty,empire:down of the modern world. o siaip jei nori laika gerai ir nenuobodziai praleist,pamegink Disciples 2 +expansionus .labai geras zaidas,kazkas i Horoes panasu,tik pati ideja,Disciples visapusiskai geresnes uz Heroes,bent jau man,as tik kaip palyginimui pateikiau,kad mazdaug isivaizduotum koks ten Cha cha

gali bet kada pasirinkti baigiamaji amziu, pasirink viduramzius ir viskas. nematau problemos cia.

Dekui uz pasiulytus geimus, tik kad va as juos beveik visus zaides isskyrus “empire earth”, kas cia per geimas, daug resursu reik jam, grafika gera, tikroviskas, 3D?
O sitas “Medieval:total war” tai kazkada demo buvau gaves, bet pilno niekur neradau, gal zinot is kur pilna butu galima parsipust? Šypsena
Ir gal ka be strateginiu zinot is viduramziu laiku?
Nes WW2 tai as juos beveik visus zaides Šypsena

Gal zinot kokiu strateginiu kaip Stronghold’as, kad nebutu grafika 3D, ar kaip ateinantis Knights Of Honor, va linkas
http://www.knights-of-honor.net

o gal nori pabandyt RPG zanro?dauguma rpg zaidu buna senoveje.
patarciau isbandyti gothic2,tikrai jega zaidimas.perki sarvus,kariauji,vykdai questus ir t.t

dar gali pabandyt civilization 3 nors ten ir kai ilgiau palosi buna visokiu robotu Šypsena bet kol pasieki ta amziu tai reik biski pavargtTaip

O gal ir nieko butu RPG, bet cia visada senove ir visokius zombius reik kapot.Gal yra toks RPG kur nebutu pabaisu o tik kariautu zmones pries zmones ar kazkas pan…? Šypsena

nu kada ir ner tokio,kad zmones pries zmones tai jau labaiu strategija.

Shiaip manau jagged alliance zmones priesh zmones. Kaip ir rpg. Dar ejimas. Bet kurejai sako kad strateginis. O temple of elemental evil zaidimo principas tas pats. Tik veiksmas vyksta senoveje. Ir ish karto ne strategija o rpg Nekaltas

EmpireEarth tai strateginis, ir gali priartinti kamera arciau ir atitraukti, geimas is ties geras. labai panasus i rise of nations.

Mano megstamiausi:
Warrior Kings
Medieval: Total War
Shogun: Total War

Pabandyt verta visus tris Gerai

Tai gal zinot koki saita is kur as galecia parsisiusti Medieval:Total War ??

Gal zinot tokio zanro geimu kaip COMMANDOS tik kad butu viduramziu laikai??? As zinau tik Robinhood’a