Gal zinot kaip atsikirsti?

Gal zinot kaip atsikirsti?

Man briketus uzdejo ir dar i mokykla nejau ,bet kai eisiu zinau kad isgirsiu visokiu nesamoniu .Tai gal zinot ka sakyt?Liūdna

kas tas briketas?

nejuokink… kiekviena situacija unikali ir is kiekvienos situacijos galima issisukt su jumoru… maziau kreipk demesio y kitus, daugiau buk savimi
sekmes, tik nepergyvenkGėlės

nesik i kelnes! ash ir su briketajs ir nieka nebuwo. Šypsena viskas ok… jej tu tajp nusitejksi kad kabinesis taj tajp ir bus…

Pasidomek stomotologijos kabineteCha cha

taj tokie sudaj ant dantu. Cha cha bet ne plokstele tie kurie nenusiema Cha cha

baik tu bajerius ! kam atsikirtineti? as net nesuprantu kaip galima kritikuoti briketus? juk tai normalu ir elementaru - kasdieniska !
o jei rėx kanors apsauk mazvaikiais ir pasiulyk patiem isidet tokius nes "reiktu ir jiems tokiu" Cha chaCha chaCha cha
no problem Mirkt

aaaa…dabar aiskuŠypsena
O tai kazkas gali saipytis is tokiu dalyku?ApakęsKiek zinau uzsienyje jie netgi yra papuosalas…Aš nekaltasNeseniai varciau zurnala ir per visa puslapi buvo Tomo Kruzo fotke , jis placiai sypsojosi o ant jo dantu …briketaiŠypsenaIr niex nieko…Aš nekaltasTodel jei prie taves aks nors lis, tiesiog nueik nieko nesakius ir viskasMirkt

jo tie patys Mirkt

Aciu uz demesiŠypsena

prasom negajla juk Mirkt

yra tox wienas labaj universalus pasakymas kai zhmones shneka nesamones: ‘eik velniop!’

supranti,jei jie saipesi is kreivu dantu tai saipysis ir is briketu.paprasciausiai papizdavok tuos kurie saipysis,juk jie irgi netobuli yra.!Taip

Žinau geresnį : Dėjau

xixixi dziaukis kad ne mano shulej mokais … Cha cha pasiseke tau Cha cha

na neliudek Šypsenabriketai dabar juk madingi.zhinau tokiu kurie dedasi del grozhio ar shiaip ish mandrumo Mirkt

ohoApakęs baisuBaisu

jeijgu susinervuosiPiktas taij ish karto sugalvosi kaijp atsikirstiCha cha

Ajetuz…dabar jau ir del breketu nervuojies Apakęs Nigerai jau cia NeTaigi visi ziopso kai ka ydomiau pamato.Zinau is savo patirties,bet breketai cia dar tik baika.Nisijaudink. Cha cha Nieko nesakyk paprasciausia ir viskas.As taip ir darau,nors sirdukej buna labai negera Ne Nustebęs