gal yra Lietuvoje romantisku ir protingu ir ....vaikinu

gal yra Lietuvoje romantisku ir protingu ir …vaikinu

tai kad as ir taip atsipalaidavus…
gerai geras klausimas kaip turi elgtis mergina ir atrodyti,kad neprovokuotu.ka?zuikeli

ŠypsenaŠypsena

Na as manau kad…NekaltasLaimingas:
Trim dalykais pasizymi zmogus:siela,protu ir kunu…Nekaltas
Sielos trauka gimdo draugysteLaimingas,
proto trauka-pagarba,
kuno trauka-geismaApkabinimasMyliu.
Susijungus visoms trims gimsta mejle…Širdis
vat…Laimingas

deja nesu as meme…man patinka veikla ir siaip nesedeti…o reikalavimu as nekeliu…tiesiog juk reikia vadovautis kazkokiais kanonais gyvenime renakantis zmogu kuri nori matyti salia ar ne?..
esu meninike ir mane jau baigia pribaigt tokia nuostata jog jei jau tokia vadinas palaida bala…

nemanau Šypsena. Atsipalaiduok, Nimfija, pasirink toki elgesi, kad nepriekabiautu Šypsena. Neeik ten kur priekabiauja Šypsena). Pagalvok savo grazute galvyte, kaip to isvengti - ir isvengsi Cha cha

tai pasistenk nebuti mesos gabalu …
GėlėGėlėGėlėGėlėGėlėGėlė

o is kur pas tamsta tiek optimizmo?..
prie taves vos ne kasdien priekabiautu tai ir tu taip manytum…

MirktNekaltas

pirmiausia, noriu pastebeti mielai nimfijai, kad Lietuva nera sumauta salis Šypsena. Na, nera, Nimfija Cha cha.

Antra, Nimfija, brangioji, is kur tiek negatyvumo ir pesimizmo? Šypsena

Kazkaip tai sunkiai itikinamaLiežuvisTaip

neatspejai…matai man niekada labai nerupejo tokie dalykai kaip turet vaikina,isteketi ir pan.o demesysy taip pat…turiu tiksla ir jo siekiu bet tai toli grazu ne tas apie ka galvojiŠypsena
o mano kunu tai nieks nesinaudojo…tik po vieno tokio atsitikimo man jau baiges kantrybe…

as Nekaltas

Atsibodo? Jauciu Tau kazkada tai patiko… Kaip Tave sekioja gerbeju minia ir nori Tavo kuno. Kazkam jis atidekdavo. Bet trumpam. Iskarto rekejo galvot apie daugiau nei isvaizda.

teisingai pritariu

Gerai

pradesi cia fotkes kist i innterneta…as nesakiau kad man demesio trukstaŠypsena

MirktMirkt

nimfija> statai didelius reikalavimus. nerandi romantishku-protingu… o tu bent i tokia panasi? ar esi viso labo didelius siekius turinti mergina ir tyliai svajoji kur kamputyje ir bijai iskisti i lauka nosi, nes visi tau per prasti?

Tu sakai graudzia tiesa, taip ne kunas svarbiausia, protas svarbiau, bet sutik kunas irgi turi reiksme ne tokia didelia bet turi.
O del romantisku ir protingu vaikinu yra tikrai, tik ju mazai!

Sirdis dauzo visi ir visos Šypsena. Deja, aisku. Bet toks gyvenimas Šypsena. vis tiek viskas bus gerai Cha cha.

Beje, as irgi ne visai noreciau nimfijos nuotraukele paziuret Šypsena

Gal ir yra romantisku ir protingu vaikinuku Drovus, bet jie dazniausiai uzimti arba per daug protingi ir todel pradeda svarstyt, ar apsimoka draugaut, ar geriau laisvam likt ir… gaunasi teip, kad sirdute sudauzo Sudužusi širdis Liūdnas

… su manim susidek … pamatysi, bus ir vidus ir isore…