Gal rozes atsildys mano mylimosios sirdi?

Gal rozes atsildys mano mylimosios sirdi?

As sutaupysiu pinigu ir nupirksiu savo meilei, mielai "tavo_nzn_kas" simta dideliu raudonu roziu ir padesiu salta ziemos diena jai po koju. Gal tada ji supras, kaip as ja myliu ir nustos is manes tyciotis, gal tada susils jos ledine sirdis?

rozes nusals kol nunesi, ir gausis…

o ko tu tikies cia rasydamas, ka ruosies daryti? Jei sumastei tai ir daryk…Tu galvoji ji cia nepaskaitys ???…Kazkaip po to ir jokios staigmenos nebebutu…

tikra meile tik tarp vyru Taip

šimtas rožių? kaip į laidotuves? nemanau kad jai patiks… Mirkt

Rozes…mm grazuŠypsenabet tu man atrodai truputi nesveikasŠypsenakaip galima ismyleti mergina (vaikina)kuri net nekreipia i tave demesio?Kazkokia nesamoneLaimingas

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha pz…
Ne nemanau kad jos atsildys merginos sirdi cia pirmiausia, o antra jau geriau nupirk jai mobiliaka uz tas saibas, bent jau tures atsiminima, o rozes nuvis uz poros dienu Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha koks as originalus Šypsena

pirk ne šimtą rožių o 101. 100 raudonų ir vieną baltą per vidurį… TIk nepirk iš kokio kiosko, suplosi mažiausiai 300 lt… Yra gelių turgus, nzn kokiame mieste tu gyveni, bet visduode turetu būti… Šiauliuose bent jau yra, ten rožės tris kart pigesnės, ir šviežesnės… + nusilygti gali…

gaal kas gaali patart kaip susaaldit… Veee kaip neswejkaj jauciosi Žliumbia kaip nuwyt? Baisu ir kai Moterisi akis sako kad gereu jau beek nuo manes Pavargęs

Labai noriu su ja myletis. Labai daug manyje susikaupe spermos.