gal pasakysit kodel?cia klausimas visiems...

nesiputokCha chaCha chadel mano tolerancijos galvok ka nori, kaip ir dzinCha chaapie tavo svajones ir troskimus nezinau tikrai nieko jau vien todel, kad man tai tiesa sakant visiskai neidomu. turiu daug geresniu uzsiemimu, nei klausytis svaiciojimu ir sriubavimuCha chadel pasikelimo. tu taip manai? tavo bedos.Cha cha

ir beje, norejai nuomones, gavai. ar cia tipo gali reiksti nuomones tik tokie pat vaitojantys ir nusivyle? tad kieno tolerancija kliuna, a?Cha chaCha cha

su pagarba.

xexe Cha cha najezdas

yra toks posakis:"vyrai-kaip toletas.Arba uzimti ,arba apsikti"pastaruoju metu ir as pati suvokiau,kad sis posakis yra labai teisingas,ir beveik nieko pakeisti neimanoma,nebent reikia buti geresnei negu to vaikino esama panele ir ji nuo jos nuvilioti!

Aš nekaltas

duraBlogai

kodel??? todel. kad jie faini ir grazus. del tos pacios priezasties visos fainos ir grazios turi ciuvus arba vyrus.
fainuoliai niekada nebus laisvi. ir kaip kazkas cia rase dazniaiusiai turi po kelias panas… ar viena pana ir kelias meiluzes… o jei nori, kad tu jam butum vienintele, tai ir pati turi but labai fianuole ir labai grazi… nors ir tai ne visad padeda

as jau laisvasLabas!!!ir kai kas sako kad esu ganetinai fainas!!!
o siaip tai ta pati galeciau pasakyti ir apie paneles…be to grazios panheles dar ir islepintos…va taip va

oi keip saunu…tu matyt man skirtas Cha cha
is kur esi? Šypsena

ne visi, ne visi…

Šypsenazinai kazkaip cia man keista,turi buti pati labai grazi ir faina…na siaip daug kas sako jog tokia ir esu,bet va vaikino visvien neturiu…
Ir ka,tai skaitosi,kad jie meluoja?jap?bet juk kiekvienas turi trukumu… Šypsena bet vieni maziau…ai visvien turbut nieko nesupratai…
nesvarbu…

ne visi tokie…

va va, ir as vienisas ir mergu neturiu ir babkiu neturiu ir siaip kartais liudna kazko Aš nekaltas

Mirkt

Meiles uz bapkes nenusipirksi… Šypsenao aplamai nera ko liudeti Šypsena juk gyvenimas jega,tik reik tai izvelgti Šypsena
sekmes,tikiuosi greit ta vienatve isgaruos ir susirasi pana Šypsena
vat!Šypsena

zinau, kad meile ne pinigus kashtuoja, o pas mane zilu plauku nie vienas ir ne du Šypsena tai kolkas ir neskubu Cha cha Cha cha Cha cha

ot ir viena maciau Liežuvis
juokauju…siaip nzn,keista cia man,kad tu neturi panos…kei paziurejau i foto tei nepasakyciau to… Cha cha
gerai sekmes Šypsena