gal pasakysit kodel?cia klausimas visiems...

o tiu is kur?velnias na koks skirtumas visvien ne is ten pat kur ir as…tad jokio skirtumo…gaila Liūdna cia kur gyvenu fainu vaikinu laisvu nera,nebent as esu visiskai akla… Liūdna

dekanas as tave pazystu jau Liežuvis vo…ir siaip tu man truputuka per senas neisizeisk… :smiley: o aplamai fainas,tai zmogus kuris moka gerbti bei sagoti kita zmogu…na siaip nuosirdus,romantiskas(bent man :smiley: )istikimas ir mokantis suprasti bei paguosti vo! :smiley: :smiley: :smiley:

ce tikrai ne apie mania Cha chaCha chaCha cha hehehehhe Kietas

vaikosi merga iliuzijas ir tiek.

tei kodel tik beveik?o aplamai tei ir neturi buti visos savybes…na as cia aplamai kaip pvz Cha cha

na ir gerai,kad vaikosi Liežuvis nors turiu vilti ir prasyciau jos nezlugdyti…Jei esi kazkoks pesimistas,tai taip sau ir galvok ir tik neaiskink kad tokiu vaikinu nebuna,nes jau buvau toki sutikusi…deja… Liūdna

Šypsena niuz as teip ir pamaniau Šypsena

sekmes Šypsena

Nu siaip jau as is Marijampoles… Nors kartais rimtai buna sunku pastebeti zmogu kurs buna cia pat…:\ Visko buna… Bet vistiek viskam buna pirmas kartas…Tau jis irgi bus…Šypsena

juk nebuna… pati pasakei… o ish iliuziju nieko gero mirtis alyvose ir tiek

Jei esi simpatishka ir idomi mergina tai nusikratyti preshininkes tikrai sugebesi.O beje grazus vaikinai dazniausiai buna savimeilos irtikri avinai.Tai gi i juos skirti demesio nera jokios naudos!!!

Ne geda Liežuvis

man asmeniskai tas labai svarbu,be istikimybes nera meiles,nei pagarbos…

niuz zinau jog bus…bet dar manau reiks ilgokai palaukti Liūdna
ai na nieko… Cha cha

zlugdyti? tu manai as veikti neturiu ko, tik zlugdyti kiekvienos prisisvaiciojusios apie meiles ir fainus vaikinus, kurie kazkodel i ja neziuri, svajones ir viltis? per gerai apie save galvoji, gerbiamoji. oi per gerai.

ka gal tu truputi aklas?gi rasiau kad buvau toki sutikusi,deja taip gavosi jog…siaip neisizeisk del to aklo,tiesiog mane veikia tokie zmones kurie apsimeta viska zinantys,kai is tiesu nieko nezino…jei kalbi tai kalbek savo vardu o ne visu vaikinu Liežuvis

as tau tik tiek pasakysiu…esi netolerantiskas zmogus…aplamai,to paklausiau noreda suzinoti visu nuomone,man dabar vaikino nereik,o del ziurejimo tai geriau patylek jei nzn aisku?ir aplamai ka tu zinai apie mano svajones bei troskimus?nieko taigi apie tai taip pat patylek…
Velnias kaip as nemegstu tokiu pasikelusiu zmoniu,tipo "kas tai AS"

tai kodel deja? Šypsena beje visa zinancio neprimetu - pernelyg stengtis reikia… tingiu ir laiko neturiu Liežuvis

Šypsena ai niu tei tada aisku Šypsena linkiu jog ilgai nereiketu laukti Šypsena

sekmes Šypsena

<ato> tas deja… ne visu reikalas…nepyk…
Šypsena
sekmes Šypsena

skaitau ir nieko nesuprantu… Cha cha matyt gerta per mazai

ar as lendu…? tik darau prielaida, kad tas grazus ir t.t. vaikis jau uzimtas Kietas