Gal kas zinot...

Gal kas zinot…

Sveiki, sveiki. Reikalas toks, kad man neaiskus vienas klausimas del dekretiniu. Ar as galiu gauti dekretines atostogas, jei isidarbinu birzelio 9, o man gimdyt sausio gale? Aisku jei ginekologe man neparasys, kad laukiuosi. As turiu darbo staza apie 2 metus, bet jis nutruko 2000m. Dabar esu studente. Jei galit patarkit siuo klausimu, nes man tai labai svarbu.Laiškas

O koks skirtumas kada tu isidarbinai, dekretinės visada priklauso, tik kaip ten su apmokėjimu tai ten daug niuansu!!!

Nestumo ir gimdymo atgostogos - 70 d. iki gimdymo ir 56 po gimdymo. Priklauso visais atvejais, nepaisant stazo ir panaudotu atostogu skaiciaus. O niuansai del DU, tai per siu atostogu laika mokama 100% DU pasalpa, o veliau, kol vaikui sueis 1 m - 60% DU pasalpa.
Mirkt

Dekretinių tai kaip tu galėtum negauti? Kitas klausimas dėl pašalpos, bet ir ta turėtų priklausyti, nes iki dekretinių pradžios turėsi 3 mėnesių per paskutinius 12mėnesiu, stažą.
Bendrai būtų laikas pasiskaityti kokį "LR Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyma" ar pan.