gal kas žinot


gal kas žinot

kas per liga. Pagavau vakar keleta starkiu nuo 1,5 iki 1,8 kg. Nupjoviau galvas zuvienei ir po žiaunų dangteliais radau štai ka. išsiplaut išsiplovė bet nežinau ar žuviene galiu virt. pas visus starkius buvo tas pats, viso buvo trys

ikrai cia Cha cha

Aš nerizikuočiau Ne

kas tas yra nežinau,bet pas visus taip kiek pagaunu Nekaltas

nu ir man nekaip atrodo tas vaizdelis, pagauti nemune skirtingose vietose, gal sakau cia naturalu pas juos taip rudeni polipus užsiaugint Cha cha

Kiba tu be tos sriubos numirsi???Issivirk barciu is kiaules

Sriuba tai buvo nebuvo, bet norisi info Nekaltas

Veee

Tai gal į kokią veterinarinę kliniką munešt ar kokiem ichtiologam parodyt Nežinau

Ebola Taip

o mažu koks soliteris arba tie kaspinuočiai?būna pas žuvų,bet pas karšių daugiau sakyčiau anie pasitaiko.aišku čia gali spėliot,o jei taip į kokią vetirnariją nunešus kur gali laboratoriškai ištirt,tada gal sulauktum teisingo atsakymo?

va cia forume tai tikrai rasi patikima info-valgyt ar ne Juokiasi

kostia parašė kad pas visus randa. Aš kažkaip anksciau demesio neatkreipiau kol žuvienės neužsimaniau Juokiasi. bet kai pamaciau praejo noras ne tik žuvienei Baisus

Valionezinai nuo ko tunki Juokiasisiaip tavo vietoj tos galvos nevirciau-o likusi dalis manau kepama isisterilizuos jei ir bus koks kirminiukas Cha cha

Ergasilus

Badas Taip jei jau zuviene verda vien is galvu ir dar parinasi, ka po jom rado Labas Juokiasi dziaukis - daugiau mesos, sociau pavalgysit Taip Gerai

fish-treatment.co.uk/freshwaterlice.html

skanaus darszczurek.webd.pl/printview.php?t=11944&start=0&sid=0621d4e1 73bc144aeecf6f38da669879

Nekaltas