Gal kas zhinot? (del ziurkeno)

Gal kas zhinot? (del ziurkeno)

Sveiki,
prasau pagalbos. Mano ziurkenui pries keleta dienu ant pilvuko prie kojytes iskilo toks nemazas guziukas. Liūdnas
Siaip ziurkenas laksto kaip ir anksciau, viska eda, bet man neramu, kad gal jau cia kas nors baisaus nutiko jam…
Gal kas nors susidure esate su tokia problema?
Ir ar veterinoriai apsiima gydyti tokius mazus padarelius?

AciuAngelas

veterinaraj gydo ziurkenus pagal mane ;>
manau tau reiktu jy nuwest pagytNežinau

Bandysiu rytoj nestis ji pas veterinara, tikiuosi kad pagfelbes, nes gaila labai maziuko… Nustebęs

Gydyt tai gydo. Mums saviškį kažkada teko vežti. Tik kai skambinėjom po klinikas labai supykdė vienos vet klinikos pasakymos: “Gydom, bet jums vien apžiūra dvigubai daugiau už patį žiurkėną kainuos” Kanda

Niu as irgi siandien pasiskambinau i veterinarijos klinika, tai atsakymas buvo mazdaug toks: “nera aisku nuo ko ten tas guziukas galejo iskilti, tai stebekit dar keleta dienu, jeigu judrus ir eda tai mazdaug gyvens…”. Pavargęs
Niu tai va tai va beliko man savo peliuka serti ir tiketis, kad pats pasveiks Nekaltas

Gaila, kad tokiose vietose dirba ir atsitiktiniai žmonės arba tiesiog “kaimiečiai”.Blogai

Jei esi vilnietė siūlau nuvežti savo gyvūnėlį į L.Udraitės vet. kliniką. Daugelyje vet. klinikų ir mane su sergančiu japonišku peliuku išprašė lauk siūlydami nusipirkti naują…

Šiuo atveju, kaip ir minėta, reikia tiesiog atidžiai stebėti gumbiuką ir stebėti jo pokyčius. Priklausomai nuo jų turėtų sekti ir veiksmai. Šiaip, kad ir kaip žiauriai skambėtų, jeigu žiurkėnui jau keletas metų, tiesiog nebeapsimoka jo gydyti, nes tai ne ilgaamžiai padarai. Perkant iš anksto reikia tai apgalvoti ir su tuo susitaikyti. ~

Nenoriu nuliūdinti,bet mano japoniukui (japoniškai pelytei) irgi buvo tas guzas…Jis didėjo ir didėjo,kol mano mažiukas nenumirėŽliumbia (o buvo apie pusės metų amžiaus)…Aš šiaip esu daug kartų girdėjusi,kad graužikams atsiranda cistos/augliai…O operuoti jų niekas neoperuos…Kaip čia kažkas jau minėjo,siūlys nusipirkti kitą,nes operacija kainuotų daug brangiau nei pats gyvūnėlis…

Aciu uz jusu atsakymus Angelas
As ir pati jau susitaikiau su ta mintimi, kad mano ziurkenukui gal jau ir nebe daug beliko (nors jam tik 1 metai)… Liūdnas
Kol kas dar gana zvaliai jauciasi, tai priziuriu kaip imanoma geriau ir aisku tikiuosi geriausioNekaltas

suteik geriausias salygas, gal ten nieko baisaus jau tokio Apkabinimas bet vistiek gydikites Apkabinimas sekmes jumi Gėlė

Aciu uz palaikyma Apkabinimas

Myletojas, ka siulai? Gal shitoks varijantas:
… as taip myliu myliu savo ziurkioka, bet moketi uzh operacija ar gydyma nenoriu? - ypac jei pagijimo sansai < 50%

Sykstus ir buki klientai formuoja veterinoriu atsainu poziuri, o ne asmenines pastaruju savybes. Mokekit uz darba pakankamai ir kiekvienas su dziaugsmu nors ir blusa pakaustys…