gal kas uzmatys


gal kas uzmatys

sianakt nupypino. jeigu kas uzmatytumete pardavime, ar pasiulytu kas, jei nesunku painformuokit mane. modelis sony CDX-GT710U. veiksmas Kaune. nr 867726503 dekui

ble ten kaune veiksmo Gerai

acigavo veikejai

uoj blyn kaip atsigavo, ne tas zodis. plesimai beveik kasnakt. tai as pats kaltas, per durna galva snuki uzmirsau nuimt.palikau prie darbo, ryte ateinu, tai net nesupratau, nes langas atluptas bet nesudauzytas…vnz

na tenka pastebeti,kad zmones visai nesaugo savo daiktu,kiemuose mages su snukuciais ir tt. sian ryte uzmaciau new 5er bnv su emkos bamperiais,tai visas aplaupytas kaip reikals Žliumbia

Nu o ką čia prisaugosi? Bamperį namo neštis, valytuvus, kalpokus nusiimt ir visą barachlo iš mašinos susirinkt?

uz 30metru statoil degaline…nors del manes galit nesaugoti Ne

Man tai px pas mane mage orginali integruota, tokiu niekas nepizdina, nebent meskeres nupistu Juokiasi

julius>nusispjauk 3kartus

viskas priklauso nuo poreikio.

Prie to pacio// Gal kas zinot Vilniuj meistra koki, kuris remontuoja autoMagus? Kompaktas uzstrigo ir neatiduoda… kazkas traska bet nelenda… Gal dantraciam amen…

Julius^: seniai seniai, kai Peugeot 307 buvo dar nauja mašina, bandė mum integruotą magą išlupt nesusipratėliai… Juokiasi