gal kas turit info apie namie auginamus krabus?

tai gal jis pas tave jurinis buvo jei paskendo akvariume Nekaltas

keista, mzogus isigydamas turi zinoti apie auginti shy ta… bent jau ar jurinis ar gelavandenis… ir juriniai bet kokie gyvunai yra daug brangesni uz gelavandenius… ir perkant tikrai turejo paaishkinti… nznau… negaliu atsisitebeti kaip galima auginti ir nezinoti jurinis ar ne… ir paskui kamuoti jurini gyvuna gelame vandenyje… as bent jau stengiuosi sudaryti kiekvienam gyviui kuo artimesnes naturalios gyvenimo salygas…

na sheip Karkara rashe koks jos krabas buvo… Nekaltas

Supranti,net tas kas parduoda nežino kas tai per gyvis,tik pasakė ,kad jis labai retas ,nes jam anksčiau nepasitaikė.O ir pati spėliojau,kad jis gali būti jūrinis.Bet iš manęs tik pasišaipė ir pasakė koks tau skirtumas ar jis ant jūros kranto gyveno ar ne,vistiek į vandenį visai nelipa.Atvežta jų buvo 30vnt.,o nei vienas į vandenį nei už ką… Mano gyveno pas mane 8 mėnesius ir būtų dar gyvenęs…

va ziurek radau dar viena foto Šypsena tik kad nekokybishka… pg.photos.yahoo.com/ph/firebimbo839/detail?.dir=9c72&.dnm=d 91f.jpg&.src=ph radau foruma kur dalyvauja krabininkai ish viso pasaulio Cha cha jau krabu prisiziurejau iki soties Juokiasi

tai butent buvo… neatrodo zioplas zmogus bet pasidometi bent jau reikejo apie ta kraba kuri laike… o dar parashe i 200ltr akva… seubas… nuodeme deti kraba i toki akva… kashkaip neviskas realu atrodo ka karkara rasho… ;] na gal tik man vienam cia tokios abejones ;]

ir zinau del ko nelipo… nes jis buvo sausumos krabas Laimingas ir tas kur daviau anxceu ir shitas kur tika imeceu linka yra sausumos krabai tik dar tiksliai neishsiaishkinau kokie Nekaltas

Karkara suagokis tokiu pardavejku kurie nieko nezino… nors kita vretus sih ju galima isigyti vertuingu gyvunu ar augalu praktishkai uz simboline kaina…

na, manau, pries isigyjant bet koki gyvuna, pirmiausiai reiketu kuo daugiau apie suzinoti, auingimo salygas ir pan., ivertinti savo galimybes + sukurti jam busta kuo artimesni gyvenamajai aplinkai+poreikiams Mirkt kitu atveju tai tiesiog gyvuno kankinimas…

Taip šitas pats.Tik žiūrėdama nuotraukas pagalvojau,kad pas mane tikrai jam buvo įdealios sąlygos,nes kaip čia pasakius…,vaikiškam manieže šalia lego kaladėlių ir raudonų bliūdelių maistui Nena,nežinau,nežinau…Pas mane tikrai jis turėjo kur pasivaikščioti 1 kvadratinį metrą ir drėgmė ir temperatūra,o ten nuotraukose laiko žmonės kaip kačiukus…

na paklauseu ash to zmogelio kokia pas jy rusis kai tik atrashys pasakysiu ir tau Taip ash tiek tu krabu prisiziurejau ir apie juos prisiskaiceu, kad net mintis kilo paciai isigyt… Nekaltas

Į 200 litrų akvariumą įdėjau vaivorykštinį krabą,jį tai visi pažįsta ir žino,kad jis gyvena vandeny.Prieš tai vaivorykštinis pas mane gyveno 350 litrų akvariume apie pusę metų.Žinoma,jiems taip pat būtinas išlipimas ant kranto(pas mane padarytas terariumas virš akvo,pasižiūrėk dienorašty,bus aiškiau apie ką kalba eina Mirkt)

karkara>> daug tu tavi diennorashciu… o ir laiko neturiu as knaisiotis po juos… sorry bet nelabai ir idomu ;] o del piraniju… pas mane Colosoma brachypomum… shamui vakar ishkando mesgali ish nugaros… ;[reike satskirti… ;]

Šone parašyta "piranijos ir kiti…Niekur knaisiotis nereikia DrovusDėl piranijos tai mano irgi ta pati(t.y. tos pačios brachypomum),bet gyvena su visais ir puikiai sutaria(gal alkana buvo?) Bet tikrai baigiam,nes ir man neįdomu nuo temos nukrypti…

Karkara tavo krabukas buvo ang. - Purple Pincher, o lot. Coenobita clypeatus tai va galesi daba naujo ieshkot Cha cha

Labai labai didelis AČIŪ Gėlė Gėlė Gėlė