gal kas turit info apie namie auginamus krabus?

man tai cia grynas vezys atsiskyrelis

Na vat,bet tie gyvena vandeny? Čia į vandenį nenori,o noriai laipo šakomis.Manau greičiau gyvena medžiuose. Tūsas

Nu cia kas do ciudo judo - o is kur jis medyje kriaukle gauna? Kiek zinau tai tie veziai islipa ir i sausuma Nekaltas

Cha chagal cia Uca Pugilator?

Varge o aš taip skubėjau,su tokia didele viltim …ir ne Žliumbia Žliumbia ŽliumbiaManiškio buvo galva iš šonų suspausta,siaura.Į krabo net nepanaši… NeIr labai gerai šakomis karstosi,nakčiai įsiropščia kuo aukščiau ir miega… O žnyplė už šito gerokai apvalesnė ir tos “žirklės” trumpos…

Kokį padarą aš tada turėjau? LiūdnasToks nuostabus buvo ir dabar net paaiškinti ko noriu negaliu Žliumbia

photosight.ru/photo.php?photoid=211036 ar ne sitas?

Dardanus megistos jurinis Šypsena

kokia spalva? znyples vienodo dydzio? apibudink kaip nors Nekaltas

Ne NeMano buvo tamsios spalvos ir galva dar siauresnė

Irgi ne Ne,bet panašumo turi,tik kojos be plaukelių ir tamsesnių spalvų.Kojo rudos…

Spalva ruda,šviesesnė ruda,Viena žnyplė beveik apvali, mėlyna,didelė,kita labai mažytė,šviesi,siaura…

kidskonnect.com/Crabs/CrabsHome.html cia daug krabu paziurek gal yr ir tavo Laimingas

Panašių yra,bet tokio lygiai dar nesuradau.Reiks atidžiai viską iš eilės apžiūrėti.Dabar mažokai laiko turiu. Didelis AČIŪ visiems už pagalbą! Bučkis GėlėKai tik rasiu būtinai parašysiu Labas

gal kartais tox? caribbean-direct.com/St-Barth-Direct/Classified%20Ads/STBhe rmitcrabsC.jpg

Valio!!! Šitas!!!Labai Tau ačiū Apkabinimas Dabar galėsiu vėl ieškoti nusipirkti,nes mano buvęs paskendo akvariume. LiūdnasGyveno terariume virš akvo, naktį kažkaip pakėlė groteles ir įkrito NežinauRadau vargšiuką net iš kriauklės išlipusį…

atsiprasau, jei klystu, bet chia regis bus ne gelavandenis… Drovus

zinok net nzn ar jis gelavandenis ar jurinis Nežinau radau jy shitam psl caribbean-direct.com/St-Barth-Direct/Classified%20Ads/STBcl assifiedadsM.html