Gal kas nors pasakys, kodėl vaikinus taip traukia ilgaplaukės??

nebutinai tik ilgaplaukes traukia. va maciau kelias mergytes su trumpais plaukais. atrodo pritrenkianciai. ilgai plaukai jai net netiktu, o kitos atrodo super su ilgais plaukais. cia jau kaip sakoma, kaip kam tinka. svarbu, kad deretuŠypsena va taip vaMirkt

Kad pati zinociau, tikrai pasakyciau…
Zinok pati dabar auginu plaukus, nes kai kas uzsimane ilgu plauku. Nekenciu is trumpu iki ilgu arba bent pusilgiu augint, uzknisa, kai normalios formos negali padaryti Piktas

Tai kad brangusis juo sunkiau piziureti Liežuvis Ka manai siaip sau jie grazus nebus…

vaje kaip faina… kaip gerai, kad iki siol dar niekam niekaip nepavyko manes ikalbeti nusikirpti Cha cha perskaicius sias visas zinutes, supratau, kad dabar tai jau tikrai niekad nekirpsiuNe

Tiesiog malonu, kai guli ant nugaros, o mergina visr taves ilgais plaukais kutena kritine, liecia veida ir t.t.
Beje ir pats turiu ilgus plaukus, tik cia viena problema (jei abu ilgaplaukiai) kai pradedam niurkytis Aš nekaltas tai niekaip nesuprantam kieno gi cia plaukai burnoj? mano ar jos, o buna ivairiai Šypsena

niu nickita, musu skoniai del vaikinu skiriasi Šypsena Cha cha kas gali buti baisiau uz Robkes shukuosena ir pati Robke Šypsena Cha cha

sakyciau, kad imanoma ir ish pusilgiu normalia forma padaryti, tik tai tai reikalauja truputi daugiau laiko Mirkt ir apskritai visa prieziura uzima daug daugiau laiko nei su trumpais… vat… o mano ilgu plauku istorija: kai buvo 15m nusikirpau trumpai plaukus, o kai ishvydau save po kirpejos triuso… Apakęs Ishejau ish kirpyklos verkdama Liūdna , nes atrodziau sau kaip nupeshiota vista, nuo to laiko leidziu tik galiukus pakirpti, ir tiesiog panishkai bijau, kad ju per daug nenutrumpintu… nu dar siek tiek neryshkiai dazyti leidziu… Šypsena moralas tox: plaukus nusikirpt labai lengva ir tai galima atlikt l. greit, bet vat uzsiaugint…

ilgaplaukems merginoms :
turejau plaukus gerokai zemiau peciu, pernai nusikirpau
(vos sieke ausis Mirkt, zinokit jega!!! Cha cha
daugiau niekada neauginsiu plauku…
atsibudus ryte susiaushiu zele ir laukan!!!
ir sexy ir patogu Mirkt

p.s. neskieskit kad trumpi plaukai merginoms blogai atrodo. Cha cha gali buti tik blogas kirpimas. mano visi bendradarbiai (vyrai) zyze kad nekirpciau… o dabar patys pritaria.
is vaikiskos mergaiciukes patapatau stiliova moteris… Mirkt
(isvaizda) xixi

zinot, merginos, o man kazkodel visai nesunku buvo net keleta kartu ish trumpu plauku ilgus uzsiaugint. Galbut todel, kad pati juos auginau ir pernelyg nesijaudinau, kad jie greitai neauga. Aš nekaltas Ir kai plaukus kirpau - visai man ju negaila buvo - gal todel, kad tada nemokejau susitvarkyti su tais ilgais plaukais, kad jie graziai atrodytu. Aš nekaltas Bet dabar dziaugiuosi turedama ilgus plaukus ir, kai po poros savaiciu eisiu i kirpykla - liepsiu, kad tik pacius paciausius plauku galiukus pakirptu - man dabar labai patinka mano plaukai. Graži

tepliorka, jo… labai idomiai atrodo tilto virs upes formos sukuosena… sutinku… pritrenkianciai Cha chaCha chaCha cha

Niu tai plaukus skirtingom spalvom nusidazykit - tuomet gal atskirsit. Graži

teisingai Gerai

Cha cha Taip Cha cha

Ilgi plaukai yra kazkas tokio…juos labai sunku priziureti,uzauginti ir sutvarkyti,bet …kai juos turi tavo zavesys stipriai padideja.As jau 3 metus auginu, vis pakirpdama ir bandydama juos islaikyti sveikus. Su ilgais plaukais iskart pastebiu,kaip pasikeicia vaikinu demesys ir kiek kartu daugiau jie atsisuka gatveje ar bent siek tiek ilgiau uzsilaiko ju zvilgsnis…
Ilguose plaukuose visa galia.Visada spesi nusikirpti,o uzsiauginti laikui begant jau kartais ir nebeiseina…

Isheina uzsiauginti, tik noreti reikia. Aš nekaltas Zinau, ka sakau - ir pati jau ne karta uzsiauginau, ir sesuo uzsiaugino, nors kazkada ji savo “garbanas” buvo nusikirpusi kaip vaikinas. Aš nekaltas

olo : o tu manai as imsiu ir desiu savo plaukus i saita? Cha cha

o kodel gi ne? Cha cha

na as toks zmogus kas mano - tas mano, kas tavo - tas mano Cha cha

i mano nesigvieskCha cha
o posakis beje, skamba: kas mano tas mano, kas tavo, tas per puse Cha cha

okaj priimsiu puse… varau miegot… lapa Mirkt