Gal kas nors pasakys, kodėl vaikinus taip traukia ilgaplaukės??

Ilgi plaukai - grazu,todel dabar ir auginu,tik kad letai augaPiktasCha cha
Shiaip mano dabar yra ilgesni nei iki peciuLiežuvis

na, yra vaikinu, kurie ir ilgais plaukais vaikshto… Aš nekaltas

Tikrai taip ilgi plaukai isryskina merginu sexualuma!!!

Dievinu savo ilgus sviesius plaukus,kaip gerai,kad nekyla mintis patrumpintAš nekaltas

hmm nesuprantu ko tiems vyrams ilgi plaukai imponuoja, turejau ilgus - visai netiko, dabar su trumpais ir visi sako kad zymiau geriau …Graži Graži Taip Taip

Kodel - buna ir vaikinu ilgais plaukais. Nebutinai iki shiknos Cha cha, bet tik siek tiek ilgesniais nei trumpi. pvz., kaip pas Robke is Akvariumo- labai grazu Šypsena

Juk labai smagu kai tavo paneles plaukai krenta tau ant veido,ar kai juos plaiksto vejasŠypsena

[quote]Ralis. rašė:
jei nori patinkti moterims - vaiksciok su trumpais, o jei vyrams - ilgais.
[/quote]

Cha chaCha chaCha cha
Alus

Na, Robke man tai nepatiko, bet, tiesa sakant tikrai yra vaikinu, kuriems tinka ilgi plaukai. Taip

Siaip tai skonio reikalas, kaip sakoma, ir del to nesigincijama. Man tai nepatinka trumpaplaukes, kazkaip netraukia…

Kazkoks neaiškus filosofas pasakęs ilgas plaukas - ilgas protas (tai netaikoma vaikinams)!!

ziurint katroj vietoj tie ilgi plaugai Liežuvis
grazu tik ant galvos

nu as pana,ir manau,kad tikrai ilgi plaukai merginoms daug labiau tinka nei trumpi…taigi taip grazu,beto,ilgi plaukai daugumai tinka…nesuprantu trumpaplaukiu,kurios "vyriskai" kerpasi…

  1. Ar tas filofas taip ir sakė, kad tai netaikoma vaikinams? Šypsena
  2. O aš tai girdejau atvirkščiai - “Ilgas plaukas - trumpas protas”. Tai kuri iš šių tiesų yra tiesa? Aš nekaltas

ne gi nezinot, kad vyrams malonu liesti ir glostyti tokia galvyte. juk gali paskesi plaukuose, kaip meileje Šypsena

Nu va tikriausiai, kad nezinom - kitaip gal neklausinetumem ir nediskutuotumem. Aš nekaltas

cia veliau perfrazavo - na bet jei tau tinka “ilgas plaukas trumpas protas” prisitaikykMirkt

na gal nesitaikysiu… Cha cha gerai man taip, kaip yra, o protas tai jau tikrai ne plauku ilgiu matuojamas… O jeigu jau kas nors ims matuot, tai gal jau geriau tegu taiko “ilgas plaukas ilgas protas”. Aš nekaltas

Cha chaGerai

nezinau kaip kitiems bet man tai nesvarbu kokio ylgio tie plaukai ir kokios spalvos, kad tik atrodytu ant mergeles graziai