Gal kas galite pasidalinti ..

Gal kas galite pasidalinti …

Hashe
Mano pilnas pritarimas Tau , todėl nesikartosiu , - auksinius žodžius čia pasakei , gal aš Tada , mažiau rimtai į visą Tai , mielai AuksyteiGėlės atsakysiu…Šypsena

Nepergyvenk labai , kad dingo mėnesinės , -jos būtinai gi atsiras , jei pasiilgai jų seniai…Tu juk dar nesena ; o vat Kas ieško , - Tas suranda…Gal aš mačiau kažkur gi jas , o gal kaimynai kažką matė , - nemėtyk jų Tu pakampiais , gal ir neteks Tady ieškot TO , ko NIEKS dar va nematė !
Ir būta čia ko pergyventi , kad dingo mėnesinės !? Mažiau reikės higieninių paketų ar dar ko panašaus ir su sparneliais…Geriau na pasirūpintum jau vystyklaisGerai , nei tais čia always su sparneliais …Šypsena
Vat mano draugui , tai buvo strioko , kai dingo sperma jam visa !!! Ir ne per sausrą !!! Galvojom eiti net į policiją , kad ten paskelbtų paiešką ! Bet atsirado sperma ir visa , kai terminai visi praėjo…

Su testais irgi baikų būna visokių ir ypač , kai siusiuką vyras savo neša …
Dažnai nėštumas jam jau būna garantuotas , kad ant galvos plaukai net pasišiaušia…

Geriau padarik testa Taip ir bus rami galva Gerai arba nebus Nekaltas Laimingas

pabandyk dar su kuo nors pasidulkinti intensyviai, gal pades… Nekaltas

nescia Nekaltas

Esu girdejus tokiu atveju, kai budama nescia moteris pakraujuoja. Patarciau susiimti, ir nueiti pas ginekologe. Ka gali zinoti. Nekaltas

Taip Taip Taip Taip Cha cha

paaaaatyres dalyvis Gerai tiesa sako vyras Cha cha menesines ir iki gimdymo gali nedingt… retas,aisku,atvejis,bet imanomas. Ant greituju pas ginekologe!

O gal vistik nebeapsimoka jai eiti pas ginekologą dėl nėštumo, bo kaip ne kaip jei ir buvo nėščia ir pagimdė, vaikui jau turėtų būt kokie 3 metai, a?

Geraijo, kai kas ir i datas pasiziuri! Juokiasio pasitikrint irgi ne pro sali

tavo problemos, jei nežiūri O profilaktika reikalinga

Meno šedevras Gerai Cha cha

nesijaudink, wisom panelem taip nutinka, aisku puikiai tawe suprantu, kad bijai, bet jei sirgai, tai tikraj neturetum buti nescia, o menesines dazniausiai dingsta nuo streso, perwargimo, miego trukumo Nekaltasbeje maziau apie tai galvok, nes taj irgi stresas Drovus

Jo blia, as zinau wiena pana, kuriai nuo narkatos dingdawo. Tai jei ka wartoji - prisipazhink Kanda Cha cha

man irgi nebuna menesiniu,bet tik del to,kad turejau nemaza streso ir nervu Liūdnas

nesnekek nesamoniu Liežuvis

Cia rimtas bajeris (jei taip galima pavadint… ). Nekaltas

As ir nesergu Šypsena jau daug metu Cha cha ir néstumo pozymiu nematyti Cha cha

Menopauzia turbut Liūdnas

Jo turbut Liūdnas ech Cha cha