Gal kas galit padet del koledzu Anglijoj

Gal kas galit padet del koledzu Anglijoj

gal zinot patikimu koledzu Anglijoj, kad galeciau gauti viza??????kur nereikia grieztai lankytiŠypsena Dekui uz bet kokia informacijaLabasLabas

hm…Nekaltas Yra zmones, kurie nelegaliai tuom uzsiima. Nupirktu tau dok. ir pan.Nekaltas

tai zinot ar nezinot kas nors koledzu anglijojPiktas

Na jei nori tai viena zinau Londone, kur visada per ji vaziuoju
Edgware Academy Of Languages And Computer Science
63 Shelton str., Covent Garden, London WC2H 9HE
ten tik reikia nueiti pirma karta, duos testa, kad galetu tau lygi priskirti, ir nori lankai nori ne, jei nenori lankyti is anskto jiems pasakai Taip
Smulkesne info rasi ju internetiniame puslapyje
http://www.english-courses.co.uk

Sekmes Labas

didelis dekui uz koledza,gal zinai dar kokiu,kad galeciau pasirinktiLabasLabas per kiek laiko realu gauti dokus is to koledzo???!!!

Na man tenai nuperka mokslus ir atsiuncia i LT, o siaip jeigu per banka perki (brangiau kainuoja) …taigi gali faxu atsiusti Taip

Labasyra klausimelis???as galvoju uzsideti stud.viza ambasadoi???ten reikia irodyti kad grysiu i lietuva???!!!kas tiktu tokiu atvaju, ar tai nera labai svarbu???o kas tau pirko koledza ten,ar yra kas tuo uzsiima???isanksto dekojuŠypsena

Na ten siaip is giminiu yra, tai tipo vaziuoju pas gimines gyventi, ir mokintis
O tu jeigu esi studentas LT, tai pasiimk kokia pazyma, arba siaip is kur nors susiveik, ir tada parodysi ambasadoj, jog mokiniesi Lietuvoje, ir po kazkiek laiko grysi vel testi mokslu…

LabasLabasLabasgal kas gali suveikti,ar kas daro???pazyma is darbo ar is kokios mokyklos,kad tipo as ten mokausi ar dirbu,ir esu isleidziamas mokytis i anglija??????

girdi jei esi prie kompo tai parasyk tu man i meila savo tel mobilu
ir tada pakalbesim