Gal kas buvot MIDI

Gal kas buvot MIDICha cha

Ir kokie gi ispudziai???Issikalbekit…Isklausysyim Labas vat man pavyzdziui roko opera tai labai patiko:p : gerai surezisuota Gerai, geri balsaiGerai, cool personazai ir apranga Gerai visu nuotaikos gerai nuteike Cha cha tik vat po to visi organizaciniai trukumai ir isryskejo Nekaltas…bo nebebuvo nieko verto demesio Liūdnas Bet siaip bendras vaizdas sveikintinas Gėlė

ce informatiku ir matematiku dienos?
bl nebuwau… labai norejau… ten buwo sportas, frekenbokai…

As buvau HUDI’04 cia aisq Siauliuose, koncas irgi unreal: Polly, Division by zero ir kt.+Alus=TaipKietasJuokiasiŠypsenaLaimingas

Buvau buvau Taip puikus renginukas, tik gaila neilgai tetempiau Nežinau Roko opera tai super Gerai, nuostabiai padaryta!Taip Po to grojo sportas ir dar visokios grupės, bet aš jas jau per miegus tegirdėjau Cha chaGirtas

HUDI tai cia kas uzsifruota? Nekaltas

JouLaimingas ash irgi viska, kas vyko po roko operos silpnai maciau Mirkt bet ka ir maciau, tai nelabai koki ispudi paliko Cha cha ypac Bingelis ragu prisigaude Juokiasi

Buvau ir as Laimingas LABAI LABAI patiko GirtasCha cha

Nesikartojam gerbiamieji Šypsena http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/307340.18
1-=(821952338

Ta tema, į kurią nukreipei, tik apie rocko operą, o ši - apie MIDI. Tad niekas čia nesikartoja Liežuvis

Vaje vajeKanda kad tik pasikandziotKanda Kanda daugiau niekas zmogeliams nebegalvoj Ne nu gerai dar kad ne visiems Cha cha nesu gi dar tokia visai ququ, kad priesh dedama tema, nepaziureciau, ar tokios pat nera Labas

Nebuvau ash. Šypsena
Peace Drovus

Jooooooooooooooooo, jega buvo Šypsena

Nea, nebuvau, bet jei nori, tai galim kada nueiti kartu Šypsena