Gal kas baiginėja vidurine,vakarinėj mokykloj

Gal kas baiginėja vidurine,vakarinėj mokykloj

Tai va būtų labai idomu pabendrauti,aš dirbu,auginu vaiką ir baiginėju vidurinę nor man ir gerokai virš dvidešimt,tik pasakykit ar verta,kai kada atrodo,ko aš po velnių ten lindau.

Nu ir klausimai kyla… O tai uz ka gyventi planuojate?

Normalus klausimai, ji JAU dirba. O kai sunku, dar ne tokiu klausimu ishkyla, patikek Taip

Na as jau baigiau vidurine, bet turiu labai daug pazistamu vyresniu draugu, kurie vakarineje mokosi ir tau net neturetu kilti tokie klausimai ar verta ar ne… Aisku verta ir reikia Šypsena Palaikau tokius zmones Taip kad susiprotejo tik dabar, nors jau seniai galejo buti baigta vidurine…

Nu matai… dabar dar dirba, bet jei nebus vidurinio issilavinimo tai klausimas ar ilgai dirbs. Bukime realistais. Nieks nieko nesmerkia, bet siais laikais net vidurinio issilavinimo neuztenka, o zmones ambiciju siokiu tokiu turi tureti… tad tokio klausimo ar verta baigti vakarine mokykla net kilti neturetu. Cia kalba turi eiti ne apie tai ar verta… siuo atveju REIKIA !!!

o man tai keistas pasakymas “turi tureti ambiciju” Ash pritariu, kad verta baigti mokykla. Bet nepritariu zhodzhiui reikia.

labai ačiū už nuomones,ir šioki toki palaikymą,nes ptikėkit ,du vakarus per savaitę važinėti 30km.kartais taip ušknisa,bet jau esu toks žmogus-jei pradėjau tai turiu pabaigti. Taip

aš baigiau vakarinę ir tikrai nesigailiu, nes daug lengviau baigti, opripažysta atestatą kaip normalios mokyklos, be to ten ne mažvaikiai ir visai linksma kompanija

man 17 as planuoju eiti i vakarine nes persunku gimnazijoje ir nezinau ar verta lysti bet kaip suprantu ten lengviau tai gal nereikia man dar stumti toje gimnazijoje o eiti dirbti ir mokytis i vakarine ?

Verta verta, juk ne viduramziais gyvenam. Ka tu vaikam savo pasakysi ateity, kai paklaus, kodel nebaigei net mokyklos? Pokaris, sunkus laikai, 9 brolius ir seseris reikejo priziuret ir i mokslus isleist? Nekaltas . Cia taip mociuciu laikais buvo. Ryztingiau tik ziurek i reikala ir neabejok tuom, ka jau pradejai daryt: Gėlė