gal kam reik?


gal kam reik?

gal kam reikia is dalyviu salono,detaliu,apsyfkiu,rankenu,begiuku ar dar ko nors…nes jauciu ant dienu apipilsiu salierke ir Ufff Cha chanebent pasiliksiu priekines sedynes… kai buvo pirkejas uz 100lt,rai apsyfkiu dar neturejau,tai ir nuplauke,o dabar vieta uzima tik

Netinka gaila Nežinau nebent daryt is melynai mrlyno juoda visame kame

i bnv foruma indek, pajams kasnors

kipsas>as nedaryciau,man tas melynas bbd zajabys Gerai nebent salona oda melyna rastum

Siaip gal parsiduoda kam,pardaviminei kiauliai nutriususi apkeist

dr002>ziurejau rysku rekara ledova,bet bl jau ir man jis bbd slykstukas Veee va melynos odos noreciau,bet deficitas ana

tai kad puse fazendoje,puse rusyje salono,vaziuot i fazenda kad parduot uz simtuka tai nafyg,nebent sakau dalyviams rankenu kam reikes,aplozkiu reikes,kas koki angliuko salona pirks odini. kipsas>maciau lyg skelbime…tik kazin foto tokia ryski gavosi ar tikrai ryskus?

doktors duodu 50lt, kitus 50 lt duosiu kai is taves pasiimsiu,o kada man jo prireiks bbz Cha cha krc uz sandeliavima bbz kuriam laikui gauni 50Lt Juokiasi

baudejas>vezk trilitriaka olovs ir saliuons tava Juokiasi

pamenu audi 100 c4 nusipirkau koza, tai sena veliurini paprasta uz 150lt prastumiau, visai px Gerai Cha chadoktors, tipo screen shot’a matei apie mano angla bmw? cia tipo dar kazzkas screen shootina del tokiu nesamoniu? Cha chasiaip tema uzsirutuliojo cia, jei kam idomu, tik skaityti iki galo.mb1.lt/showthread.php?t=8603&page=57jau gera para laiko kaip tyla, bachurelis prisipango, nebezino turbut ka atsakyt Cha chao siaip dr, negi tiketum kad nepaziureciau bent jau i TA lapa pries pirkdamas?? Laimingas

dr> sian negeriu, ir siaip vidury savaites jau nepamenu kada buvau prigazaves Taurė Juokiasi nors ziema ateina, bus kita kalba, tylus/gudus vakarai, liudesys prades imt, tai vel prasides baliai be progu Juokiasi Apkabinimas

Rafis>tipo nera variantu,kaip uzregistruot,kad nerasytu kilmes salies?..na ne esme,sita tema ne apie tavo bmw. baudejas>as ir meciau ta juoda reikala savaites vidurY lakt…nx

dr002> nx nelipo,ta tamsi plius dera visoje masinoje

dr002, nera jokiu sansu, nebent keisti vin koda… nu *pimp…* snim, gal kazka ir galima sumachiolint, ar zmogiskasis faktorius suklysti… bet pagal vin koda internete surasti ir paziureti no problem Šypsena

dr> nuo gruodzio menesio manau ka veikt vakarais rasim Cha cha apsvietima susitvarkau, kerscheris jau yra ir volia Juokiasi ir dar Taurė Alus…nu ir dar Moteris Juokiasi

baudejas>nx…vaziuos cioce parsivezt slapiu klynu nakti Juokiasi Girtas

rafli> aik apsiciupinek ar stakanas neivirintas…zmogs pajame uk Mašina, turejo sunesiota kairiavaire ir volia Juokiasi bene bus papuoles rafinuotis Apakęsujujuj koks bus sujudimas Cha cha

dr> jau nebeparsliukinsi, kaip, kad megdavai girtC eit pasivaiksciot Juokiasi

ka te bbi,taxas petaks ir bazeje Cha cha…sita ,radai detale,kuriam psl radai?