gal ir nieko


gal ir nieko

youtube.com/watch?v=nddpcrMyZMAreikia demo pazaist is pradziu

Skaičiau apie šita, eilinis zum zum . Cha cha

Gran Turismo ApkabinimasŠitas Nekaltas

FAIL. jos zaidimas neprilygs LFS’ui Mirkt

gal ir nieko bus, lauksim Šypsena

gran turismo simuliatorius sitas 4 fun

simuliatorius > arcada

sita smagiau zaist jei dviese losi ir masinos plakasi ir valdymas manau paprastesnis uz gt

lfs pabandyk palosht, bent jau man n kartu geresnis ir tikrovishkesnis. simuliatorius ftw.

gtr2 - geresniu ner Gerai

turiu demo ir bandziau zaidimas tikrai su ispudinga grafika Šypsena.elekta.lt/~mindux/grid/ few screens is demo Mirktp.s. demo skirta pc siutis galite is cia gamershell.com/download_25620.shtml

lfs zaidziau nemazai bet ■■■■■■ valdymas ten nesamoningas

lfs geras simuliaturius, pripazintas geriausiu simuliaturiumi, tik ne su klaviatura zaisti, o su vairu Mirkt

tai va kaip tik, kad chia nesmoningas valdymas, nes arcada ciulpia Mirkt chia 4’ta shaiba pajudi is vietos ir gali driftint ish karto Cha cha Cha cha parodyk man tokia masina su kuria taip imanoma Kietas grid’e nesvyla padangos, padangu temp pastoviai vienoda tirt… vien zo FAIL.

Apie LFS tai net nešneku - ten išvis nerealu. Ypač LX6… Apkabinimas

taigio as ir rasau kad 4 fun nx man tas simuliatorius turiu gt ir uztenka greit uzpisantis zaidimas as pazaist noriu o lfs ar su vairu ar su klaviatura bb ten nesamone daug smagiau burnouta sumest su kuo nors nei ten koki grand turismo V ar pan. nebent ten aisku nenulipi nuo to zaidimo diena nakti as kai i 3 menesius karta sumetu su kuo nors prie alaus tai tie simuliatoriai neveza nes prieshininkas turi but irgi atkales sistema

bent cia audi niekad nepamatysim Juokiasi

nera audi? einu siustis Juokiasi