Gal ir lievas klausimas, bet...

E.Kaledos knygos Gerai

man rodos mokykloj sia knyga buvo privaloma skaitytiMirkt

E. Hemingvejus - Atsisveikinimas su ginklais
E. M. Remarkas - Vakaru fronte nieko naujo, Trys draugai, Juodasis obeliskas, Triumfo arka.
taip pat uzvezhe ir Dostojevskis, ir A. Tolstojus.
Nekaltas

"Dinos knyga"

“Meiles vardu” Laimingas

dekameronas, alchemikas, naminiu gyvuneliu kapinesŠypsena

uj. kažkada mane skaityti vertė mano sesė
bučkis jai už tai Taip
iš lietuviškų man patiko beveik visa priverstinai brukama literatūra, ypač altorių šešėly ir sruogos dievų miškas Gerai
iš rusiškų paminėsiu dostojevskio nusikaltimas ir bausmė. sunkiai skaitoma bet tikrai nuostabi Myliu
nepamirškim dar st. kingo kerės. uj kokia užvežanti Taip

Vakar baigiau skaityt Vaivos Eringytės “Knyga panelėms” ar kaip ten ji vadinasi- nu liuks Gerai Kaip ir Panelės Raudonasis puslapis. Pilvo presas tik stiprėja tik stiprėja Juokiasi

Is lietuviu tai gal tik jau minetas dievu miskas ir dar bent jau man l. Patiko vienuolio viesnia is siaures,o is kitu tai daugiausia pasaulines fantastastikos aukso fondasLaimingasnors seip jau l.Seniai nieko neskaiciau is grozines litLaimingas

em…nors anksciau daug ka skaitydavau, bet nezinau, niekas shiaip neistrigo. O dabar skaitau tik tai, ko reikia mokykloj…kazko del saves pasirinkti nera laikoNe. Bet pastebejau, kai 3 metus nebeskaitau, tai sunku buna susikaupti ir rashiniai nebe tokie vaizdingiNustebęs

V.M. Putinas “Altoriu sesely” super knyga reikia susikaupus ir keleta kartu perversti
Taip
Velsavas Mislivskis " Akmuo ant akmens" apie gyvenima koks jis ir yra
tai tiek begu Alus Cha cha

nejauciam. MatomDrovusCha cha

A. Sapkowski "Raganius"

bet kai kurie is musu taip skaityt ir neismoko.ar ne? Mirkt

p.s. ji nebuvo privaloma.bent pas mus.

Michael Ondaatje "Anglas ligonis"
lietuvių - Antanas Škėma "Balta drobulė"
tai knygos, dariusios ir dar dabar darančios įtaką mano gyvenimui.

O šiaip galėčiau vardinti be galo - jei reiktų pasakyti geriausią dalyką pasauly, pasakyčiau - knygos.

aistoskinas-knygofile Laimingas

Aš - biblioteka ant pečiųJuokiasi

dievu miskas

Gerai

bet… jis levas Cha cha
O šiaip nežinau, gal kokia Juodasis Obeliskas Nekaltas

labai daug knygų įstrigo giliai atmintyje, net negaliu išskirti kažkurios vienos.