Gal ir lievas klausimas, bet...

neprisimenu

M. Maksimaitis "Uzsienio teises istorija" Taip dar dabar naktimis kosmarai sapnuojasi Apakęs Cha cha

aloriu sesely vienintele ir nepakartojama knyga kuria teko perskaitytiDrovus

Harry Harrison : Plienine ziurke. Paskiau kazkieno ten Baltoji Iltis, ir daug daug indenu su kaubojais Cha chaCha chaCha cha
O visos mokyklines literaturos ****S.

Mano pacios nuomone vienos is geriausiu knygu: S. Kingo. dar visai nebloga Lorenco Tarantela "Pragaro virtuves vaikezai, arba miegaliai"

NU CIA KAS PER KLAUSIMAS???

Gal Hemingvejaus "Senis ir jura" …

Dzaklyn Susan"Leliu Slenis"

balzakas, hemingvejus ir remarkaNekaltas
dabar labai noreciau paskaityti hese’s “stepiu vilka”

na, o as esu perskaicius tik viena knyga ir tik todel, kad ji man patiko tai "princas ir valkata" (jei neklystu, nes senai jau ja skaiciau) Šypsena

o. wilde’as tas neisimintinasis autoriusMirkt

o va as neseniai baigiau a.skemos balta drobule. skaiciau neatsiplesdamasŠypsena

Kaleda-Nemylimi…ir visos kitos jo knygos Gerai

[quote]prijaukintas rašė:

[quote]guodule rašė:
Dorijano Grejaus portretas(autoriaus dabar nepamenu), o viena is naujesniu, tai Barauskaites "O rytoj vel reikes gyventi"!Taip
[/quote]

o. wilde’as tas neisimintinasis autoriusMirkt
[/quote]

Geez, kaip susivėliau Tūsas Nors šie kūriniai ir laikomi dvyniais, ale vis tiek neatleistina.Blogai Senatvinis marazmas.TaipCha cha

Oscar Wilde A Picture of Dorian Grey
Edgar Allan Poe William Wilson

prastaiNekaltas

H.Hesse-Sidharta
Remarko-3draugai
Barrico-Silkas
Bachas-Dzonatanas Livingstonas Zuvedra+Iliuzijos
Bulgakovo-Meistras ir Margarita
Putino-Altoriu sesely
Sruogos-Dievu miskas…

Kažkada teko matyti *.mpg, kai žmogeliui kirvis į atmintį įstrigo… nekas Veee

Irgi neskaitau Nekaltas Ar jaučiasi to spraga bendravime su manim? Cha cha

[quote]Shirshe77 rašė:

Irgi neskaitau Nekaltas Ar jaučiasi to spraga bendravime su manim? Cha cha
[/quote]

Jau kokius 3 metus nesu perskaitęs nė vienos knygos. O jeigu neskaitytume to laikotarpio, kai gulėjau ligoninėje, tai ir cieli 5-6 susidarytų…BaisuPavargęs

vakaru fronte nieko naujo… nepamenu kas parase ; Ilijada ir odiseja; altoriu sesely; kieciausia is kiebiausiu buvo B. Sruogos kazkokia apie koncentracijos stovykla Gerai

vo, pamaciau… Organza ta pacia skaite, sruogos - dievu miskas!