G


G

Jei butu galima rinktis… Cha chaas jamciau GL’a Šypsena

GL taip pat Gerai Taip

Nu GL yra vienas is prasciausia surinkima turinciu MB siuo metu pardavime, tai palyginus su situo kuris renkamas pusiau rankom, manau prasimetimas butu nemazas su pasirinkimu, aisku po tourego anas irgi atrodytu puiki masina Laimingas

kad visi nauji mersai neblizga patvarumu. kokybe surinkimo gal ir gera, bet viskas puliuoja, kaip pas prancūzą

Kiek vazinejau su GL nu tai autobusas Šypsena nebent seima gausia turint tokia masina. arba jeigu labai daznai kurnors keliauju i sodybas, kalnus ir tt.

NE apie surinkima, kaina ar kokybe kalba eina… kalba eina apie modeli… man GL paprasciausiai grazesnis ir tiek Šypsena

rinkciausi g’y, aisku su kokiu nors elite motors perpaduodamu garsiu tiuningo firmu paketu Taip

man G klasė graži. netgi pirmieji man gražūs

Tomukas nu jei vazinejai su GL tai apie kokia seima mes snekam? Gale vietos beveik nera, papildomos vietos irgi nera patogios, bagazine tik palikta labai ilga, kur gali kazko prisikrauti. Siaip didele masina ir tiek tas GL, bent jau mano vazinetas 3.2cdi dar ir vos vaziavo Blogai

images.4chan.org/b/src/1333191021612.gif Juokiasi Juokiasi Juokiasi

vyriausias —> neuzsipulk tomuko, gavo pasedet pora kartu, boronka pasukiot, paburgzt, tai negalejo realiai visko ivertint, o pasigirt dalyviams kad brangioj masinoj sedejo tai norisi Cha cha

Trulikai> images.4chan.org/b/src/1333192402912.gif Gerai

pažiurėt gražu,bet turėt netrokštu.

Gerai

Akis paganyti drive2.ru/cars/mercedes/g_55_amg/

auto.plius.lt/skelbimai/scion-xb-2-4-l-vienaturis-2200445.htmlpaganiau akis Gerai

Pulkit nepuole, barankos pasukiot negavau ir neprasiau. Gale vietos puse velnio, as 179cm telpu ir is bedos vaziuociau iki vilniaus. Vidurines sedynes kai uzsilenkia gali atsilenkt ne iki pat galo. Siaip realiai labai pansasu vietos klausimu i R klase, tik kad bagazine truputi didesne lieka kai visos sedynes pakeltos. P.S. va kur gale vietos nera, tai tauragej.

man ir tokio užtektų auto.plius.lt/skelbimai/toyota-land-cruiser-4-2-l-visureigis-21 97891.html Cha cha

kažin su šitu mieste išeitų judėt kamščių nesudarinėjant, ar nelabai? auto.plius.lt/skelbimai/jeep-grand-cherokee-6-1-l-visureigis-20 94351.html