FTP - duomenu siuntimas ir priemimas

FTP - duomenu siuntimas ir priemimas

Zodziu yra problema… Turiu statini isorini ip adresa su ribotu internetu (ribojami priimti duomenys (download) - 3000 MB, issiusti (upload) neribojami). Atsisiunciau FTP serverio programa. Pasileidau - viskas veikia. Mano galva, jei is manes siunciasi duomenis tai serverineje puse (man) gaunasi kad serveris (as) uploadina duomenis vartotojui, o jis jau download’ina. O man upload’inami duomenys neribojami… Kadangi taip mastau tai nustaciau teises, kad vartotojas nieko kto daryt negaletu tik atsisiuntineti duomenis (ikelinet i ftp negali)… Vel gi, viskas veikia… bet problema tame… Kad vakar draugas is mano ftp atsisiunte 300 MB (programoje rodo kad serveris issiunte 300 MB, o prieme - 30 KB), o man nuskaiciavo ataskaitoje 10 MB kaip uz priimtus duomenis… Visi kiti procesai kuriems reikalinga prieiga prie interneto buvo isjungti…

Ar taip turi but? Ar kreiptis pas interneto tiekeja?

Skype turi kompe?

tai yra visiškai normalu… juk yra kontroliniai duomenų kiekiai siunčiami…

pasidaryk kad antivirusine reciau updeitintusi Šypsena

Turiu, bet buvo isjungtas…

Antivirusine irgi buvo isjungta Šypsena

O kam tie kontroliniai duomenu kiekiai reikalingi? Juk vartotojas is manes siunciasi, o ne as is jo…

Net limiter - tokia programa. Pasidomek, turetu padet ribot srautus, kuriu tau nereikia

isjunk visus autoupdates arba nustatyk, kad ne kas 3 sekundes darytu, ypac Melka$ofto, nes vistiek dazniau kaip kas pusmeti retai kada isleidzia.

Kokius autoupdate’us isjunkt?

o kaip tu galvoji requestai siunčiami? manai kad duomenys iš lempos tavo kompas jam perduoda atsitiktinius?

Vat as nieko ir nezinau Cha cha Nesimokem dar per informatika Šypsena

Ir nesimokysit. Ne tokius dalykus yra prioritetas mokyt vidurineje mokykloje. Net ir univiere studijuojant specialiai telekomunikacijas be trecio kurso vargiai ar bus studijuojami tokie dalykai. Cia pats turi pasidometi

tai ir domiuosi pradedant IT klubu…

Beje suorantu kad ir pats serveris tokiu atveju priima kazkokiu duomenis… Bet negi tos uzklausos tiek daug uzima? Programoje ir rodo kad 30 kb priimta - tai normalu, bet kad 10 mb, tai nemanau kad normalu,

kiekvienas TCP/IP ar UDP paketas turi min 35 baitu ilgio antraste, nors joje nera praktiskai nieko naudingo tavajam FTP, taciau tiekejas juos skaiciuoja tiek skirstant greitaveikas tiek skaiciuojant persiustu duomenu kieki. tai ir paskaiciuok:
300MB/1.5kB (tokie dazniausi paketai) * (35 antraste + keletas uzklausa/atsakymas, kaip taisykle buna vienas ar keletas uzsakymu ir keletas ar vienas atsakymas) va tau ir tie 10MB, nors dazniausiai visokia tarnybine info buna vos 1-6%, bet pas tave ir gaunasi ~3.3%
o dabar isivaizduok ducha p2p’snika kurio kompas siuncia ir gauna tukstanciais 48-300 ir tik retais atvejais 1500 Bytes paketu ir kiekvienas paketas dar nesa 35+ Bytes antsvori, tada tie duchai rekia kas cia yr!!! as moku uz 4mbps o gaunu tik 1-2mbps Be be be
bet buna ir tokiu atveju, kad siunciantis viena sesija didesni srauta (~60+%) kitoms sesijoms labai auga uzdelsimai (PING) ir tada nebepavyksta isnaudot viso srauto, nebent palikt siustis is FTP vos keleta sesiju.

Jei prie tavęs jungtųsi būtent passive mode, manau tau problema sumažėtų. Galiu kiek pagrįsti, bet gal kas paantrins.

Paskui kaip tą realizuoti, jei padeda.

passive reikalingas del NAT, o active nauda tik del keleto galimybiu permetant tiesiai is vieno servo i kita aplenkiant tavaji pc. bei valgo truputis maziau serverio resursu nei passive.

10MB tai tikrai per daug vien užklausoms siunčiantis 300MB. dar kažkur kažkas birbė, matyt.