Front Tuning


Front Tuning

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

o kam jie reikalingi Nekaltas ?

kaip ir tiuningas - atkreipt demesi Cha cha Cha cha

ziagas tai ledinis Nekaltas Nekaltas

Čia kaip kokie bakenbardai… Nekaltas

Žiago trumpa nosis labai nedėkinga važiuojant per balą - visas vanduo visų pirmą ant lango sueina. Todėl šitoks tiuningas duodavo teigiamą rezultatą.

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/754 878-=(323293960](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/754878-=(323293960) cia ledinesniu yra Cha cha Cha cha

šitie daiktai ne tiuningas o kad važiuojant per balas del mažo tarpo tarp rato priekio ir auto priekio nevarytu vandens per kapota ant priekinio stiklo.aš buvau kaškada užsidejes spoilerį po buferiu jo paskirtis buvo tokia kaip rašiau

tie kilimėliai Šypsena reikalingi, tam, kad važiuojant per balą vanduo nepatektų ant priekinio lango, kas atsitinka žiguliui, bo ano nosis labai trumpa.

a , dabar zinosiu Šypsena

tai ir aš dadėsiu - kad priekinio lango netaškytų… Cha cha

Cha cha Cha cha Cha cha

Ale ir padangos krutos uzdetos. Tokiom padangom butinai priekiniu kilimeliu reijkia Taip Taip

Anksciau visi pensininkai tokius buvo uzsideja ant priekio.

o as maniau kad jie ziemines padangas ant priekio nuo mentu slepia Liūdnas

kazkada dar pensininkai ant pirmuku bei vienuoliktuku dedavo ant lempu “skraidancias lekstes” kad lempikiu neisbarabanintu pakeles akmenukai. Vaizdas budavo ziaurus Cha cha

idomu kaip ant manos sestioros atrodytu,neseniai nusipirkaum. tai dar nepatyriau,kaip ten su tom balom Cha cha

oj buna faina be kilimeliu… ipac gale sedintiems ir atsidarius langa rukantiems… visa balute susitasko ant veiduku… :d

Cha cha bet padangos geros