freeparking\'as vilniaus senamiesty

freeparking’as vilniaus senamiesty

is anksto aciprasau jei pasikartosiu, t.y. jei panasi tema kadaise jau buvo, nu bet laaabai aktualus sitas kalusimas man dabar.

zodziu kaip ka tik ishkeptai vairuotojai su gimtuoju miestu tenka susipazint is naujo. bukit dosnus ir geri artejanciu kaledu proga -pasidalinkit info apie freeparking’o vieteles vilniaus senamiestyje. studentui lyshnas litas kisenes neplesho…

p.s. kol kas zinau tik 2 populiarius variantus, kur vakare vietos dazniausiai nebuna Nustebęs - berods Maironio g. (bromas pries Hazendos (ar kaip jis ten vadinasi) hoteli vaziuojant nuo Katedros) ir priesais mokytoju namus Klaipedos g. Nu ir dar Vokieciu g. toks kiemas buvo… bet pazistamo masiniuka neseniai ten kiausais uzmete Šypsena

Diena (iki kokiu 6 vakaro) gali pasistatyti VGTU Elektronikos fakulteto kieme tixlus adresas ausros vartu 7b, bet ivaziavimas is bazilijonu gatves, ten tokie vartai i kiema o virsuj kampe iskaba yra.Na jei buvai grand myte tai mes rinkomes prie pat tu vartu.Kiemas didelis vietos visiems uztenka.

o tiksliau - kurioj vieto ishsukt is bazilijonu g-ves reikia?

Kaip issukt, nelabai supratau?Bazilijonu gatve eina nuo Hales turgaus iki arkliu gatves (prie Bixu), zodziu vaziuosi tiesiai ta Bazilijonu gatve (nuo Hales i Bixu puse), bus tokia gelsva siena po desine (kitoj pusej skverelis su kazkokiu paminklu) tai toj sienoj bus vartai, virs ju ant kampo sienos uzrasyta VGTU Elektronikos fakultetas ten ir suk gilumoje kiemo bus didelis geltonas namas, tai fakultetas.

aaaaa… o as kazkodel tikra buvau kad Bazilijonu g-ve tai ta, kur nuo turgaus iki Ausros Vartu…Aš nekaltas nu nevermind.
didelis ACIU, dabar aisq viskas Taip

Nebloga kokybe Kietas

KAip telefonui tai tikrai kokybe labai gera

grazus vaizdai

kokybe atrodo geresne negu 3650

Nike as ir manau kad gal ir pergeras Šypsena gal reikes pasikeist

ne per geras telefonas kaime?

kaime Šypsena cia vaizdas per mano traktoriaus langa

kur cia taip grazu?

kokybe tikrai Gerai Taip Mirkt