Freedom Pavlichenko

eR, niekas 100% nežino kaip ten buvo, bet kadangi ultros turi tokį vardą, dėl kurio tik patys kalti… Būtų sunku patikėti, kad čigonas nevogė, jei dauguma aplinkybių rodytų, kad vogė.

Šarai, kadangi pats esi perbrendęs melagis, tai nereikia galvot, kad visas pasaulis toks. GWB tiesiog išreiškė solidarumą žmonėms, kurie kovoja prieš neteisybę. Taip tu galvok, kad žudikai ar, ką nori, yra bukų žmonių ir nuo to niekur nepabėgsi. Ir išvis kaip gi green deathas nepritars teisėsaugai (ar visoms jos institucijoms)? Pas ką reiks vėliau bėgt prašyt palydos važiuojant į Vilnių (tik išmokit naują dainelę apie tai kaip to nebuvo, nes jau net patys ja turbūt netikit), pas ką vėliau su boysu nuotraukom reiks bėgt ir prašyt, kad šitus užbanint? Nekandat į jus globojančią ranką… Beje tavo pvz su zuoku paksu ir uspaskiu tai šiaip net nežinau kaip pritempt, kad kažką panašaus įžvelgt?Ar tuo labiau su šituo čigonų atveju… ps prie šitos visos idėjos prisidėjo net didžiausi dinamo priešai, bet tau aišku tokie dalykai nesuvokiami.

gwb kovoja prieš neteisybę Juokiasio apie melagystes ir dviveidiškumus, tikrai ne gwb kalbėt vienas iš daugelio pvz. kai grynai balti berniukai deklaruoja ir net lipdukus kuria, kad ACAB, o po to eina pas pačius ACAB’us ir prisižada, kad bus geručiai ir jų klausys kasvykstakaune.lt/2012/11/12/policija-nori-kad-kauno-zalgirio-f anai-komanda-palaikytu-be-incidentu/ tai ar čia atitinka ultrų paniatkes, pas policiją lankytis? gal ir lipduką ACAB padovanojot draugams policininkams? Juokiasi

siaip viskas kaip ir normaliai, bijojot gwb, akd gd neprisides ir sumaisys jums padaryt sita akcija, bet prisidejo, tai gal ir reikejo rasyt, gwb, gd ir green legion, o ne vien gwb

del šito pritariu ezzy, kad prie įgyvendinimo prisidėjo visos trys grupuotės ir na teisinga būtų paminėt tai, bet tai, kad jūsų valdybos narys matai, ką rašo? Tai kokia gd oficiali pozicija taip ir neaišku. Dėl šarai tavo numesto straipsnio: skambutis iš policijos, kad reikia susitikt pakalbėt tada ir tada… Nematau nieko blogo nueit išklausyt ko nori policija, jokių bendradarbiavimų kaip jūs mes nežadėjom. Išklausyt juos nematau kažkokio blogio? Nors tu kaip ultrovų paniatkių žinovas tai beabėjo įžvelgi visada, ko tik nori.

Aš tikrai nerašau GD vardu, o rašau tik savo asmeninę nuomonę. Patikėk manim GD nesitarė ir nebalsavo kokią čia poziciją užimti šiuo atveju JuokiasiPas mus demokratija, va Ezzy lyg ir mano kad reikia palaikyti, aš manau, kad niekas čia neaišku ir tikriausiai gerieji ultros vėl netyčia prisidirbo, tiesos niekas nežinom. Na aš asmeniškai su žmonės kuriuos laikau debilais neinu kalbėtis, bet čia aišku ultrų mada už nugaros daryti vieną, o į akis meluoti kokie jie geručiai. O po to už gwb prišikimus turi atsakyti visi Žalgirio fanai, tame tarpe ir GD.

Šarūnui matyt juokinga iš savęs. Vargu ar yra daug grupių, kurios neturėjo tokių pokalbių. Turėjau ir aš ir ne vieną. Va pasakysiu jums kad pasibaisėt galėtumėte. Vienas iš tų minėtų pareigūnų paskambina ir su gimtadieniu ar naujamečiu mane pasveikina. Bet nesijaučiu sulaužęs nei vienos, jūsų žodžiais tariant “poniatkės”. O šiaip - asilui juk neišaiškinsi po kiek arbūzai, todėl GWB vietoj Šarūnui nesiteisinčiau. Ne dėl to, kad nenusipelnė, o dėl to, kad jis per bukas, kad suprastų…