Freaky Friday

Žvaigždė Freaky Friday Žvaigždė

Freaky Friday gan senas jau filams. is pradziu galvojau,kad bus tipiskas levas bobiskas filmas. taciau paziurejus,man patikoŠypsena taip,jis bobiskas,bet yra vietu,kuriose galima pasijuokt ir mielu romantiniu akcentuŠypsena
o ka jus manot apie si filma?
apie filma
http://disney.go.com/disneyvideos/liveaction/freakyfriday/html/index_f
lash.html?

Ziurejau rudeni atrodo… Visai nieko, 8 is 10 Žvaigždė

nu as ir tikejaus kad bus kazkox lewas filmas vaikams/paaugliams. nu kitaip tariant visai seimai. nors jis tox ir buvo bevejk. gal tik siek tiek geresnis nei tikejaus. soundtrackas visai patiko. ir siaip pats filmas neblogas. tox lengvo ziurejimo. bet kazkuo ypatingas tikrai nera.

Man asmeniskai tai tokie lengvi filmai patinka Gerai

Maciau si filma ir man jis patiko,linksmas kazkoksMirktTaipGeraiŽvaigždė

Man irgi siaip patinkaTaipGeraiŽvaigždėFlirtas

tiesiog jis pastatytas geriau,ir aktoriai jegiskiGerai nors atrode,kad si tema jau issemtaŠypsena

Ziurejau, nerealus filmas, nei pridesi nei atimsi, Anna - Banana. Dar geras filmas “10 Things I Hate about You” Cha cha

Gerai filmas! kazkaip galvojau,kad ten nebus nieko gero,bet tikrai jis mane labai nustebinoLaimingasTaip

Cha cha aha Cha cha Anna - Banana Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

man irgi patiko tas filmas…ir soundtrackas patiko…Cha cha
o “10 things i hate about you” Gerai

jo. "10 things i hate about you" visai neblogas filmas. tikrai gerai ziurejosi. bet jei kas nematet tai labai rekomenduoju paziuret "Cruel Intentions". va ten tai tikrai geras filmas. pirma dalis nereali. antra gan lewa. trecia visai nebloga. bent pirma paziurekit. manau turetu patikt.

aj, kaip pažvengimui tai nieko Taip bet ta idėja “sielų apsikeitimas” tai jau šimtą kartų kartota Nekaltas

Lb patiko

Paieshka Gerai dalykas… TaipO filmas tai Žvaigždė Žvaigždė Žvaigždė Žvaigždė Žvaigždė !!!

nemaciau,bet man atrodo,kad jis neidomus Nekaltas