Forza 2


Forza 2

ir nfs nebereikia Cha chaPS screenas mano padarytas ir uzuploudintas i forza interneto svetaine.

tai reikejo det sawo daryta originala o ne det i svetaine paskui is svetaines i bite Liežuvis

Dowix, tada tektu nuo tv fotkinti ir kokybe suprastetu Liežuvis p.s visai noreciau as ta Forza2 pazaist Drovus

Nesupranti tu viestiek. Cia ir yra originalas. Per zaidima kai nufotkini per xbox live ideda ta nuotrauka i mano forzos 2 profili is ten as ja atsiusnciu.

Nesupratau as wistiek Cha cha neparasei kad cia su xbox daryta ir iskur man zinot ar ant pc ar ant xbox sitas game… nelabai ir patinka man lektiniaut Cha cha geriau pasaudyt Šypsena

Dowix > tik ant xbox360 ir teyra sitas zaidimas Mirkt gaila, as tokios galimybes neturiu idet i ineta per live ir cia imest, zymiai graziau atroditu GirtasLenktynes man ir nelabai, bet sitos Girtas Taip

Ratai per maži… Šypsena

Galima didint bet su sita masina nevazineju tai bereikalo pinigu nededu i ja ;D

tipishkas lietuvishka mashinos darkymas. spoileris gale tai grynas suolas paimtas ish autobusu stoteles. tavo mashina dar pavazhiuoja su tokiu? ish ishvis, tu man pasakyk, kam FF mashinai spoileris gale? tie side skirts irgi baisus… ratai pagal visa mashinos dizaina nepriderinti… anyway… totalus mashinos darkymas.

kiekvieno skonis kitoks Šypsena