Forsavimas

Forsavimas

Vat mano draugelis prase paklaust kas gerai nusimano kaip paturbint MINSKO varikliuka???Kiek reix sukist bapkiu??Ir ka tam varikliui apskritai daryt kad geriau valintu???Tik nesakykit kad pasakyciau,kad nusipirktu geresni motcaŠypsena
Nors ir man sita tema pravers nes ir man kaskaip galvojasi apie minskelius,ciuju reix pradet bapkes rinktŠypsenaGerai

as savo minskui nuchromavau stumoklius, tai dabar 180 AG pasiekia ant rato Laimingas (priekinio)

su chromuotais blogai traukia is vietos ir abrotu neima, reikia deti medini stumokli (geriausiai berzinis laiko)

Reik prigreziot skyliu cylindre,po duslintuvu,karteryje gaunasi geresnis vakuumas ir daugiau kuro isiurbia.Skyles turi but mazdau 3-4 po 1MM skersmens.
SekmesMirkt

yra toke minsku fanclubas tema, ten renkasi specai, o ce niekas tau nieko rimto nepatars…Cha chaCha chaCha chaCha cha
pirma kapitalke daroma rimta…JuokiasiJuokiasiJuokiasi o poto tiuningas, jej ka- google.lt viska zino, klausk jo…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

geriausias minsko tiuningas - nsr 125 arba tzr 125

Gali jau pradeti rinkti babkes ir nebandyk pescias aplenkti automobilio, nieko naujo neishrasi Šypsena

Oi pralinksminot negaliu Juokiasi
Jei nori tureti kazka tikrai "forsuoto" tai siulau toki buda: nusiperki Honda Valkyrie, primontuoji du kompresorius ir turi va toki Gerai daikta tarp koju Baisu

http://www.banga.lt/files/club/3fdd920419e10.jpg

Check it out Šypsena

Siulau varikli nuneshti pas kartingistus, jie ish jo ishspaudzhia berods iki 30AG Apakęs

Nu normaliai 30agApakęs

Tik reikia pasakyt kad po tokio forsavimo tas variklis tik kokia 100 km leis nuvaziuot o po to i gabalus islakstys Juokiasi

ka tu is tu grabu padarisi, nusipirk delta ir lakstisiCha cha

Visu pirma minsk motociklo normaliai neapsimoka forsuot Ne, kartinguose isspaudzia max apie 34ag…

tejp… o dar emkes ziedus susidek tai isvis valina net 50 ApakęsTaip