forsai, bangai, etc

as negaliu y banglus ziuret,vaiksto su kelnem kurios sluoj grindis,batai kazkokie,pedkelnes zalios ar raudonosVeee,plaukai kai elektros gave
Juokiasi,geriausia pasigauni ta bangal sudauzau,atemi viska ka tur,nuskuti su masinka ta jo kusi,ir jei kam pusle nelaiko apmyzi galva,visa procedura

ce tas pac jeigu ash tave pamatychiau su zhiemine kepure,kuri man nepatiktu ir sugalvodzhiau sumusht…negrazhu shrnz shitaip

Bl kas per gajdys? Nemokat pist nerejkia lyst, bl as totalej uz rapiorus, forsai tai jau tokie gajdziai kad bbd, nei bazarint zmoniskai nemoka nieko. Raperiai tai nors tusintis zjbz moka, ne kai forsai ble mergu pasikviecia, spjaudo semkas, alu geria ir fsio, gajdziai jie yra, va tokius kaip tik ****int rejkia!

fju nekenciu forsu man jie ziauriai nepatinka uztat banglai rulez

forsai, marozai… visi jie vienodi, visiem ta pati mintis…

pritariu tau TaipTaip
respect Gerai
Va draugiškas Bučkis už gerą nuomonę
anksčiau aš taip irgi darydavau, bet bisky apsispakajinau Nežinau

ka turi pries pankus? Šypsena

man tai juokingai skamba kai del zmogaus stiliaus kabinejasi Šypsena truputi vaikiska Liežuvis kas kaip nori,tas taip rengiasi Mirkt juk swarbiau bendraujant ne isvaizda,o xarakteris,tik ziuriu ne wisiem Nekaltas

Man visai taspat kas mano draugai. Neturiu nieko nei prieš forsus, nei prieš banglus nei prieš skinus ar dar kitokius…Kol man gyvent netrukdo tegu sau būna. Beto nevisi absoliučiai forsai "dubasina" banlus ir nevisi banglai tokie jaua geručiai, kad nuo jų į nosį negalėtum gauti…
Pati esu neutralė ir gyvenu kolkas ramiai. Ateis laikas pasikeisiu. O kolkas mano draugai yra tie kurie su manim elgiasi kaip su žmogum.

Siaip as nei toks nei toks,prie neutralu save prirasyciau, bet jei pamatau bangla…nu jei bunu geros nuotaikos tai px. bet jei jis praeidamas manes ko nors paklausia(kad ir "kiek valandu") tada bekit banglai tolyn…krc. gaidziai tie banglai naikint juos reikia…

Blogai

O man tai suknė graži Cha cha

…sutinku kad siek tiek zavesio atrast galima bet kur… Mirktna vat joje tai man akys grazios… Cha cha

Sakai,baisuokliu? NekaltasO as norejau nuotrauka ivardinti: “Va koks fainuoliukas sis “blogas mergiukas””… Tik netilpo. Nors gyvenime nesu ekstremalas,taciau juose matau daug ko zavaus. Šypsena

…iš kur tu tokių baisuoklių randi? Cha cha