forsai, bangai, etc

nu nx ko jums tie forsai uzkliuna? tipo jie neturi stiliaus tipo sustri? tipo ruskoje radijo? atsigaukit ir tie kurie apie "socialiny klimata snekat" as ne forsas ar neduok dieve banglas as normalus, ir forsai yra prie hebros o tokiu kurie gali pagaidint koki duxa yra bet kokioj grupuoteje. forsai bent vieningi o paimk banglus …issilaksto kaip vistos

Tik nereikia ziuret i krastutinumus… Yra ir banglu normaliu ir keletas normaliu forsu (Visam Kaune) Šypsena Šypsena Šypsena

Krc forsu nekenciu nes jie yra degradave, ir visiski tupicos. Pas juos galvoj nesutelpa kad galima babkes gaut netik is krosinimo, ar per pazystamus kur ple tipo verchu boot.

O visiski banglai uzknisa nes jie neturi kur det babkiu… Poocia ble zole vaniuchkos kokioj chatoj ir jiem viskas px. Zino kad teveliai babkiu duos net ir paminklui ant ju kapo pastatyt, tai isvis kokie pas juos rupesciai ?

Geriausia but normaliu zmogum… Ir neissipisinet ziema vaikstant su adidas treningais ir kedais.

Krc uzsidedi tas platesnes kelnias, makona ir mauni lauk… Mirkt

Nereikia ir tu gaidisku lakerku. Krc babkiu nera o vaidina chebra bussinessmenus su dermantininiais batukais Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena

gerai pasakyta…Cha chaCha chaCha cha

nu nezhinau net, kaip ash nekenciu tu fakin forsu, kuriu intelektas mazesnis uz ziurkiu kurios gyvena katilinese.
drasko jie mane. as 100% ne forsas tachiau apsirenges taip, kaip man patogu, nesivaikau as ten jokiu forsu madu, metalistu madu, banglu etc.
shiaip ash esu totalus metalistas muzikos atzvilgiu, taciau pagal isvaizda to pasakyti negaleciau. Cha cha
o forsus mes siauliuos dauzom susirenkam saika skinu ir metalu ~40 ir einam i parka kur groja ruki verch. nes kitaip nieko nebus, durniai viska uzims. dabar matau savo akyse, kaip gereja situacija ir mazeja forsu (arba ju naglumas). prie manes asmeniskai forsai nekimba, nezinau kodel, kimba prie mano draugu.
kad ir prie manes prikimba nebegu i krumus ir neverkslenu kovoju iki paskutinio laso, nesvarbu ar jie 2 ar 3 ar kiek nors. daznai uztenka viena gerai atpy.z.i.nt ir kiti pasiplauna.
jobina mane forsai galutinai

kamutaxujowata rašė:

makavelli rašė:

Ja ja ir ash nekenciu forsu ypac ju golpuku GTi shkiu ir bmwu troikiu suluzusiu kad juos perkunas nutrenktu ir sikancius sutrauktu gyvates Piktas

hollow ? Cha chaCha chaCha cha nekenti ?
nu jo, siaip forsmos su trojkem ir golfais gti tai ant dizelio galo uzrasyta, bo su dviraciu galima lenktyniaut Šypsena
forsai gaidziai, kaip kokie nors nezinau dubasint juos reik ir ju golpus. nesakau, kad jeigu su golpu tai forsas, bet matosi, kai buna juodi langai, ant galo pioneer (ir pan). ir bumpsi "vosemnacat mne uzhe" Šypsena lochai
tchek dis aut
tuning.su.lt
o jei rimto muzikinio tiuningo - http://www.cardomain.com/id/badchad

o siandien man buvo toks ivykis:einu savo kaime i parduotuve obuoliu sulciu nusipirkt(beje,teko pirk apelsinu,nes tokiu deficito kaime praktiskai niekad nebuna),vos tik isejau i kiema ir jau girdziu,kad kazkur rus pop visu garsu(liubila neliubila ir tt),prienu parduotuve ziuriu stovi kazkelintas zalias ziguliukas(su panasiu gal pries 10 metu mano senelis vazinejo),ant ziguliuko uzklijuotas tas zymusis uzrasas pioneer ir visu garsu viduj radija igungta.o pardofkej ziuriu stovi toks "kietas "forsas:treningai su uzrasu adidas,meslini sportbaciai,galva beveik plikai nuskusta ir dar kazkokia maike purvina(aiskiai pirkta skuduryne)apsivilkes.vat,tik nepastebejau,ar turejo ant kaklo tokia grandine uz 5 litus ar ne.nekenciu forsu!pasakysiu kaip pasakytu tikras forsas apie neforsa:naikint juos!

kamuto…>neatidaro man to puslapioLiūdnakodel?

Tema iskeliau speciailiai melounied

hm… tox tas pasaulis yra… negali zmones sutarti Šypsena)) pasiskaiciau cia tokiu nuomoniu… siaip as uz banglus ir metalistus t.t. nors man tie forsai netrukdytu jei nesikabinetu ir normalus butu ne siuksles visokie nusikalteliai… kuo as kliudau jei su sk8’u vazineju ? arba kad su platesnem kelnem vaikstau …tegu jie vaiksto su tais savo ISEIGINIAIS TRENINGAIS Šypsena bet ramus boona … bet jauciu niekada to nebus Nustebęs

kazinau

jo kaunas forsu miestas. nekenchiu jame gywenti. bajsu wakare wajkchioti. wiena wakara wariu ish dajlej per senamiesti ir prie pozemines prisikniso forseu gauja. grandine nutruke duchaj. ir dar ankakli bande apsukti. bet taj kad tox diedux ware taj nuvyjo tuos lochuz nuo manes. jei ne niz man tada amen. ir shiaip pas mane shoolej beweik wisi forsaj. nekenchiu ju . negliiiu net kolidoriuj buti. wos neuzmusha. nx juoz.
priesh bangluls nieko blogo neturiu. sheip taj banglu nera. juos sugalvojo forsaj . banglas- hoperis taj tas pats. man jie patinka. daug pazistu.
tikriusiaj geriausi man taj pankaj. normaliusi zmonez. niu dar ir gotajj fajni. bet mane taj uzppisa, kad gotaj labaj daznaj isiwellia i wisas sektas ir pan. sheip ash bijau labja tu wisu sektu, nez wiena kart pati nepaekau. galima sakyti ash tiik prijauchiu jiems, kad jie daro taj kaz patinka jiems, one kitiems.
Ir ishwis ash uz tuos zmones kurie yra sawimi! nebutinaj jie turi wadintis pankajs, banglajs ir pan.(niu tikn ishskyruz fosuz). jie gali tureti sawo stiliu.
ŠypsenaŠypsena

jo jau banglai taj pzdc geruciai , ne dienos be kaseko , gaidzio ar ratu , cia jau jie Gerai maladec.Tokie tvarkingi kulturingi , kad to net nepastebesi , man tai jie tokie belenkokie , as siaip jaigu pamatau bangla ishkart nepuolu [yzdint , bet jaigu jau uzbrenda tai o jojoi

vaiku plepalai, isigalvoja ivairius stilius paskaui ir aiksina kas ir uz ka, o kai suauga visi su dzinsais ir kostiumais lakstoCha cha

GražiBaisuTaipApakęsMirktNeGeraiLabasIgnoreVyraiAš nekaltasBučkisMoterysTaurėCha chaKietas

forsai buvo ir bus GAIDZIAI, nes jie galvoja kad jie kruti jai musa kitokius nei jie ir isvis jie nieko nesupranta Blogai

is banglu puses tai as nemegstu ilgu plauku, grandiniu visokiu, neuzsikacialine, charakteris tox ne kox.
is forsu puses nemegstu skustu galvu, semkiu edimo, prisikabinejimo, disowu trenigu is gariunu, ir labai jau pasikelimas didelis…

Man banglai priimtiniau negu forsai, bet aisku viskas priklauso nuo pacio zmogaus Taip Šypsena

Man nei vieni,nei kiti nepriimtini.

nu kiek gali kartotis tos pacios temos??? Piktas Piktas Piktas Ne Ne Ne

vsi zmones turi savo nuomone ir skoni! ir stiliu! as tai esu uz visus tik nesuprantu tu bachuru kurie uz nieka musasi ir ****ina visus…jie man lopai…nesubrende…juk galima gyvent ir nekreipiant demesio…beje jau daugelis forsu treningu nenesioja jau platejancius dzinsus issitraukia…nes paprasciausiai mergom nepatinka treninguoti bachurai…

kaip kas moka tas taip soka-kas kaip moka,nori tas taip rengias…seip man l.patinka banglai,nors nenoreciau zmoniu skirstyti pagal ju apsirengimo stiliu…bet forsai kurie musa zmones kurie kitaip apsirenge man tikrai ne prie sirdies… paprasciausiai forsai- tai neturintys savo skonio zmones ,kartais kuris ne kuris nori issiskirti,atyrodyti kitaip ,bet bijo…o bijo ko? pasaipos…taip kad gyvenkime draugiskai…Šypsena