Ford Sierra2.3D vs Opel Omega 2.3D

Ford Sierra2.3D vs Opel Omega 2.3D

Kokie siu 2 varikliu pliusai manusai?Siaip siulykit variantus!Ieskau vieno is tokiu!

xer znajet… Nežinau su abejais teko vazinet… varikliai kaip varikliai. sierra dar giminaitis turejo, po ispanijas male, visks normaliai. cia ne pagal variklius rinkis o pagal kazkokius kitus kriterijus. o tie kiti kriterijai (kaip antai vaziuokles, patvarumas, bagazines dydis, bendras dydis visos masinos ir pan.) svarstykles svertu i omegos puse. jeigu taip jau lyginti tai reiketu lyginti omega su scorpu

Omega geriau! !!!

Nea,jus ne taip mane tesupratot!As ieskau tik variklio!Noriu ji deti i uaz 469 (Viliuka)!beveik tinka!Katras labiau tiktu?

Į uaza turiu idėjęs 2,3d iš sieros.Labai lengvas idėjimas ,per dvi dienas pilnai viska perdėjau. Geriausiai tau būtu pirkti visą siera papigiai. Nes reikalingas Sieros dėžės kožukas,pirminis velenėlis,sankaba. Uazo dėžė tinka prie sieros kožuko,tereikia perdaryti pirminį velenėlį,nupjovus uazo sutekinti ir privirinti sieros.Dar reikia karterio viena sparna truputi patrumpinti nes uazo per siauras rėmas…Uazo greitis su sieros varikliu 110km/ha . Kuro ima apie 10-12litru. imeciau kelias nuotraukas uaz.sitecity.ru

Opelis ir sako lengvai dedasi!Ka jam reik perdaryti?

Nezinau dėl opelio , man atrodo ,kad sieros variklis patvaresnis. O įdėjimas tai patikėk lengvas.Važiuoju kokie trys metai jokių problemų.

Gerai butu imest 2.3Td omegos turbo interkuleri!Ir traukti normaliai turetu!Bet dar kaina laiko!

Idomu uz kiek meistriukai apsiimtu toki darba padaryt, varikli i viliuka sieros idet?

Opelio “kožuchą” reikia suvirinti su uaziko-padaryti vieną iš dviejų.Tai nepigu,o visa kita gana paprasta.Kaune važinėja UAZ 469 su Opel Comodore 2.5, 6 cil varikliu.Ima mieste-15ltr dujų.Beje - įdėjom ir vairo stiprintuvą… Šypsena

O tai koks tas brangumas?Keik tas kainuotu?Ir kiek vairo stiprintuvas su idejimu kainavo?Omegos ar ko??? Cha cha

Vairo kolonėlę kartu su stiprintuvu,įstatėm nuo to pačio Comododro. Bet aš tokiu darbu daugiau neužsiimsiu…

Kolonėlė gerai tinka troperio.O kožukus suvirinti gana sudėtinga.

Todėl ir brangu.Dar reikėjo centravimui tekinti veleną.

Tada sieros geriau