Ford Sierra 87 metų, dviejų durų, 1.6 karbas laukia kritikos

Dabar žiauriai gailiuosi, kad prie kompo ir mobilaus nepridėjau Cha cha arba
Šypsena, nes kai kurie asmenys nesupranta ironijos…
Daugiau nei metus tema pragulėjo kažkur archyvo užkampiuose, tada kažkam užkliuvo, kad Iž Kombi (ar žinai, kas per puvena?) ir mergina yra suderinami dalykai.
Kai užkliuvo mano asmeninis gyvenimas - įvedžiau pataisymą, kad esu pasitaisęs - t.y. turiu žmoną ir vaiką. Tada abejotinos pasirodė šių dviejų asmenų atsiradimo mano gyvenime aplinkybės…
Nekaltas Tai buvo suprasta, kaip įžeidimas ir natūraliai sukėlė pasipiktinimą, kadangi tem buvo apie mano lupeną.
Ar visas šitas pasitaškymas protinguoliškomis gyvenimo pamokėlėmis ir filosofijomis yra tik bandymas kompensuoti nesugėbėjimą argumentuoti savo pliką nuomonę apie mano ir sulyginamo auto gerumą/blogumą?

Būtų keista, jei Maybach’o vidu būtų nekomfortiškas…

bet "sierra"os konfortiskesnisGerai

O vat ir negaliu palygint, nes Maybach’e nesėdėjauLiūdnas
Bijau būt apšauktas, kad neargumentuotai reiškiu nuomonę…

matai,negalima kartais argumentuoti kai ko.O ferrari kaip salonas tada?

Kurio modelio?

Kurio modelio?

[/quote]

kad ir modenos?

Nebuk toks piktas Mirkt ir mokek ironizuoti Liežuvis

Kas link temos, masina yra gera ta, kuri pakankamai zmoniskai islaikyta, nesupuvus, nera rudziu, aplankstymu, ekonomiskai exploatuojasi, nereikia papildomai investmenti ($ ant zvakiu/padangu ir kt. neiveina) ir kuri vaziuoja … vaziuoja… vaziuoja… ir nesvarbu cia marke, metai ir kt. pribumbasai.
Be to, protingai mastant ir realiai suvokiant aplinka, nereikia lyginti senesniu su naujesniu metu, atskiru klasiu masinomis. Eto i kaniu jasno, kad skirtumai akivaizdus.
Be to, nereikia varyt pasiteisinimo demagogijos: tipo jei ne vaikas, snansas, ir alus, plius da zmona ir jeis gyvenimas pas mama - tadum stovetu kroota tacka garaze, butu auksu klotas gyvenimas … Jeis dauguma auto bangieciu prades rasyt, kas butu jei butu… vaje… betselerinis romanas gautusi.
Na o, finally - nesmerk/nemenkink/nesuvarinek kitu rasanciuju nuomones/poziurio/pasisakymo. Labas

Buk geranoriskas! Taip

yo!žas rašė:

[/quote]

Dabar žiauriai gailiuosi, kad prie kompo ir mobilaus nepridėjau Cha cha arba
Šypsena, nes kai kurie asmenys nesupranta ironijos…
Daugiau nei metus tema pragulėjo kažkur archyvo užkampiuose, tada kažkam užkliuvo, kad Iž Kombi (ar žinai, kas per puvena?) ir mergina yra suderinami dalykai.
Kai užkliuvo mano asmeninis gyvenimas - įvedžiau pataisymą, kad esu pasitaisęs - t.y. turiu žmoną ir vaiką. Tada abejotinos pasirodė šių dviejų asmenų atsiradimo mano gyvenime aplinkybės…
Nekaltas Tai buvo suprasta, kaip įžeidimas ir natūraliai sukėlė pasipiktinimą, kadangi tem buvo apie mano lupeną.
Ar visas šitas pasitaškymas protinguoliškomis gyvenimo pamokėlėmis ir filosofijomis yra tik bandymas kompensuoti nesugėbėjimą argumentuoti savo pliką nuomonę apie mano ir sulyginamo auto gerumą/blogumą?

[/quote]

kad ir modenos?

[/quote]

Sakau - man asmeniškai labai patinka, argumentuoju - gale yra vietos čemodanuiJuokiasi, na o priekinė panelė - šiaip sau (pagal grožį), gal ir ergonomiška…

Aukščiau paminėtas palyginimas yra (savaime suprantama) neadekvatus, ale labai prašėsi parašomas, kadangi ne iš vieno girdėjau posakį "geriau ja golfas" ir pan. Čia gal labiau lyginimas kainos ir pasirinkimo atžvilgiu. Korektiška būtų lygint su Passat.
Savo pasiteisinimo demagogija nepretenduoju reabilituoti savo ne itin patenkinančios finansinės padėties bei to sąlygotos nedidelės perkamosios galios. Tai tik savotiška kritika tiems, kas jaučiasi krūti po mamos sparneliu gyvendami ir taupydami pinigus geram auto. Čia, aišku, ne mano reikalas - kaip kas nori, taip gyvena, tačiau tokių erelių gatvėse daug su šustrais aparačiukais…

Tokia jau mano natūra, kad negaliu pakęst grybaujančių - juk tam yra visokios ten Blevyzgos ar pan. Todėl kitų nuomonės kritikavimas gali būti suprastas kaip menkinimas, tačiau aš to jokiu būdu nesiekiu. Nuomonė dažniausiai yra subjektyvi, tai suprantama, tačiau kai apie auto parašo, pvz., "š.ū.d.a.s" arba "geriau jau auto X" (nu čia koks nors pavadinimas) ir po to jokio papildomo komentaro… Knisa. Žinau, kad mano auto turi trūkumų ir savo ligų, ir kad yra pranašesnių, todėl ją galima stipriai kritikuoti - maloniai prašom, tik būkit žmonės, parašykit kodėl ji jums bloga ar nepatinka.

P.S. Savo pasiteisinimo demagogijoje šnapso neminėjau Cha cha

[quote]
yo!žas rašė:

na tai kuo sierra pranasesne uz passata?

Sorry… paziurejau… o gi ten rukalai, o ne snapsas… Mirkt - Persiprasau Angelas .
Ale as Tau pasakysiu: geriau 50 g. Cristal Clear Vodka, nei rukalai.
It only my opinion! Labas

Sakykim taip: vakar turėjau progos palygint Passat nuo 88 su savo Sierra. Salono erdvė - sunku tiksliai pasakyt, gal Passate kiek daugiau vietos gale (nu čia su sėdynėm pažaist reiktų).
Variklių gama pas abu auto gan plati, sakysim dyzeliai VW šioj vietoj tikrai pranašesni. Dėl benzininių motorų čia didelis klausimas. Turėjau progos bandyti tik 1.6 karbus - Fordinis motoras su Weber’iu geriau eina.
Dėl korozijos - gal VW ir mažiau rūdyja, tačiau tiek tų, tiek Ford tokių metų teko matyti ir labai surūdijusių, ir idealių.
Važiuoklė - Passat’o nesu ilgą laiką eksploatavęs - todėl pasakymai "girdėjau" arba "mano draugas sakė" turbūt nebus tinkami. Todėl apsistosiu ties Sierra - ligos būtų galiniai guoliai ir galinių amortizatorių spyruoklės. Aš turėjau tik guolių problemą.

Sierra man (subjektyviai galbūt) šiek tiek minkštesnė, nors to nereikėtų įvardyti, kaip pliuso Sierros naudai.
Pagrindinis Sierros pliusas yra KAINA, palyginkit tų pačių metų panašios komplektacijos ir būklės kainas - skirtumas ryškus.

jo xr4 gan neblogai atrodo ir motorai jose ne 1.6 buna

passate vietos gale tikrai daug daugiau nei sierroje.

Mano tevukas turejo 87’ raudona sierra, dvieju duru, 1.6 karbas Šypsena Ir dar su dideliu baltu uzrasu ant uzpakalinio lango "Alpine" Šypsena Gal netycia ta pati?

Jest takoje slovo, tiksliau buvo - papasakok istoriją ir pasakyk reg. nr.

PS dar po "Alpine" smulkiom raidutem buvo parasyta "car audio ystems" Itariu system turejo buti, bet kazkas nueme S Šypsena
Reg numerio nebepamenu buvo su vidurine P raida, is panevezio. O ar tikrai nori zinoti kas jai buvo? Cha cha Zinai, juk ne veltui patarle yra "ko akys nemato sirdies neskauda" Cha cha

Autorius laukia kritikos.
Prieš 10 metų buvo visai pusė velnio, dabar- triperis.
Variklis- ūkininkui skirtas
komfortas…
Cha cha

Šiaip blogiausi dalykai- tai variklis, karbas, dagalų rijimas,išvaizda. Niekada nepirkčiau. Jau geriau golpukasTaip

Pliusai- vagys aplenkia, nes vogti tokias auto- kenkia prestižui. Dalys nebrangios. Nu bet vis tiek triperisTaip

Nebois, žinau, kad priekinis vairuotojo pusės kampas muštas buvo, todėl ir sparnas buvo supuvęs. Sutvarkytas reikalas.