Ford Sierra 87 metų, dviejų durų, 1.6 karbas laukia kritikos

sakykit ka norit, o man dvidures sierros kebulo formos patinka. o jei ar butu xr4 - isvis malonus akiai auto. tik vat pastaraji sunkoka rasti

Girtis nenorėjau, tik pasakiau, kad kai kurie žmonės pinigus ne tik auto išlaidžia, bet ir butams, šaldytuvams, skalbyklėms ir t.t. ir pan. Be to, žmonės kartais ir atskirai nuo tėvelių gyvena ir šeimą išlaikyt turi, todėl tenka su puvenom važinėtis…

Mano dream car (rizikuoju būti apšauktas ligoniu) - Ford Sierra RS500…

Dėl merginų - esu metai, kaip pasikeitęs - turių žmoną ir vaiką.

O auto tematika šiame forume didžiai gerb. KaroVyras komentarų nepateiks?

Deja, klystate Tamsta. Man nereikejo nei kabintis, nie ka…
Savo vyra pamilau ne del masinos, ne del kokio kito materalinio dalyko, o del pacio mielo, gero zmogaus. Ka turim, pasiekem patys.

Ir jazus jazus, kas cia dabar darosi, kad jeis jau kroota tacka, tai tipo merga jau pakabinta? Sakyciau tokia merga jau dusioj nabage, o ir biciukas ne ka geresnis…

Tixliai pasakytaGerai

Deja deja, tokių "dušioj nabagų ir nabagių" pilnos gatvės…
Kažkaip labai jau jautrūs tie Jūsų komentarai - gal nesigilinkim į tokias, su auto menkai tesusijusias temas?

Menkinti automobilių nenoriu - aš esu didelis priešininkas tokio stipriai išreikšto lietuviško mentaliteto, kai aklai tikima ir vadovaujamasi visuomenėj paplitusia ir ne visada teisinga nuomone.

Miela Lietuvos visuomene,
didžiai apgailestauju ir nuoširdžiai atsiprašau tavęs už tai, kad drįsau taip nepagarbiai kalbėti tautinio automobilio adresu, kad giriu automobilį, kurio tu net automobiliu vadint nenori, kadangi anas yra tik visiška, lupena, grabas, š.ū.d.a.s ir t.t.
Pasižadu daugiau niekada piktu žodžiu neminėti tavo, kaip neklystančio vieneto, nuomonės ir pasirinkimo, neįžeidinėti nieko, nes vistiek esu per menkas, kad ką nors pakeisčiau…

Na nenorek visko is karto: tipo siuolaikiska irengta/apstatyta xata, kroota tacka garaze, solidzia alga, auksine zmona ir kucia vaiku. Cha cha Viskas daroma programa "Step By Step": kad tureti siuolaikiska irengta/apstatyta xata, kroota tacka garaze - sakyciau reikia nemazai saves atiduoti darbui, kadum dirbsi ir $$$ neblogi kris Laimingas , o del zmonos - reikia ziureti ne i ta, kuri tik $ mato arbu nuomones, mastyma, suvokima kozna kart keicia Ignoruoju, reikia ieskoti dusios zmogaus, taip sakant kad butu Soul Mates Flirtas Drovus Angelas . Na o vaikai - kai jie per greit - irgi negerai Baisu . Jiems negali duoti visko, kadangi dar nesi tam visiskai pasiruoses :o.
Beje, sveikinu su metinem, bo cia kaip pats rasei, kad jau metai kai zmona prie vieno sono, o vaikas prie kito… Mirkt

Ot faina… vaikai - mazi rupesciai ir dideli dziaugsmai…
Deja mes su vyru teturim tik vienas kita Apkabinimas

Atsiprašau, bet ar turėčiau suprasti, kad mano žmona yra man ne SOUL MATE, o vaikas per greitai į pasaulį atėjo?
Nu tai ble, tai viskas vaikui ir duodama, o ne į mašiną kišama! Užtat ir važinėju su visiška puvena…

Ir apskritai, nesupratau visos šitos litanijos prasmės - čia gyvenimo pamokėlė man?
Jei taip, tai ačiū - nereikėjo…

Nu blyn, ir jam, vargšui, da dviem 77 pritrūko…Juokiasi

Pilieti , tavo problema ta kad reiski savo nuomone apie naujus arba apynaujus auto koie jie sh… tas anas , tai kai nors tursi panasiu auto tai prasau pasakok, o kalbeti kokius cia naujus sudus ir grabus turit kai pac vazineji su Ford lupena. Man tai nesvarbu kas su kokia vazineja , masina toks dalykas cia yra cia nera gyvenime tikrai yra vertingesniu dalyku, i kuriuos sukisus pinigus , sukisi ne i bala. Tad siulau pries lazdavodamas kitas auto pagalvok:" o ka as vairuoju".

Tu asilas ar ka? As cia apkskritai apie gyvenima rasiau ir cia Taves neliecia. Ir aciprasant "x.u.i znajet" kaip ir kodel apsizneyjai ir kada kaip vaika susilauket. Man nekaso ir be Taves yra gyvenime prasmingesniu darbu… Taip
Alia Tu cia tuoj postus priskiri sau… Zmones juk bendrai raso, pasidalina nuomone apie auto, lifestyle, bobas ir diedus… Cha cha Cha cha Cha cha

Ir dar: nei jokia cia pamokele, nei ka. Gyvenimas ir yra didziausia pamoka.

Atsiprašau, bet ar turėčiau suprasti, kad mano žmona yra man ne SOUL MATE, o vaikas per greitai į pasaulį atėjo?
Nu tai ble, tai viskas vaikui ir duodama, o ne į mašiną kišama! Užtat ir važinėju su visiška puvena…

Ir apskritai, nesupratau visos šitos litanijos prasmės - čia gyvenimo pamokėlė man?
Jei taip, tai ačiū - nereikėjo…

[/quote]

Pala pala, čia reiktų truputį aiškumo įvest.
Dėl lupenos - yra ir didesnių lupenų ant LT, bet čia ne esmė.
Apie naujus ir apynaujus auto reiškiu tik argumentuotą nuomonę, jei teko pastebėti… Tai gali būti asmeninė patirtis, gali būti subjektyvi nuomonė apie auto dizainą ir panašiai.
Nesu iš tų veikėjų, kurie parašo, pvz., "opelis ne mašina" ir tuom baigia. Jei rašau kažkokią kritiką - stengiuosi visadą argumentuoti.
Dėl "ką aš vairuoju" - nerūkyčiau, negerčiau alaus, nebūčiau vedęs ir gyvenčiau pas mamą - turbūt jau važinėčiau su kokia apynauja tačiūra.
Ale kad tikslas ne tas - mano dabartinis puvėkas mano poreikius visiškai tenkina.

Tevas su sierra vazineja nuo 1993 metu, ji 1983 metu 1.6l Gl. Nu blemba tikrai nei puse blogo zodzio negaliu pasakyt. Nuvaziuota dacerta, dauguma su dujom ir tikrai ne geru keliu, priekabu macius daugybe, blogu keliu ne tas zodis, o vat del pakabos ir dabar dar per technikine nieko nesako… Nei ten barska nei ka, kai priziuri… Ir gedimu praktsikai jokiu nebuvo, na iskyrus ten visus sankabos keitimus, kaladeliu ir pan… Tikrai puiki masina, sedynes juodai patogios, pakaba pakankamai minksta, ant kelio stovi puikiai.
Aisku su naujom masinom nera ir ko lygint,jau ir su mondeo nebepalyginsi, ziauriai jauciasi skirtumas… siaip jei reiktu vazinet ar su bulka ar su sierra nedvejodamas siera pasirnkciau.

beje dar turiu sierros priekini spoileri parduot uz kokius 50lt
http://www.banga.lt/admlt/2content.content_view_diary_other/105898.407
59-=(1406580349

Temos pavadinimą skaitei? Kur čia apie gyvenimą klausimas?
Nu jesli uže na gubost pošli - tai b.le.t, jau pareiškei nuomonę apie mano lupeną. Dar argumentų bus? Jei ne, tai mink n/a/c/h/u/i į kitas temas - ten ir aiškink savo ideologiją apie šeimos ir gyvenimo vertybes.
Mol, čia man ant kaklo mergos kabinasi, čia neaišku, kaip žmona ir vaikas atsirad - o nx tau žinot? Koks s.up.is.tas tavo reikalas?
Daug Bangoj visokių podrostkų lankosi - va jiems ir paaiškink, kas ir kaip.

Atsiprašau, bet ar turėčiau suprasti, kad mano žmona yra man ne SOUL MATE, o vaikas per greitai į pasaulį atėjo?
Nu tai ble, tai viskas vaikui ir duodama, o ne į mašiną kišama! Užtat ir važinėju su visiška puvena…

Ir apskritai, nesupratau visos šitos litanijos prasmės - čia gyvenimo pamokėlė man?
Jei taip, tai ačiū - nereikėjo…

[/quote]

Žurnalų neskaitau - yra kt. info šaltiniai ir greitesni.
Ką girdėjau servise, to argumentu nelaikau - per didelis paklaidos koeficientas.
Tai tu manai, kad aš naujų ar apynaujų mašinų nečiupinėjęs?

Aš ir nečiupinėjęs galiu - man priekis nepatinka. Subjektyvu, bet ką darysi, kad mersas Fordų negamina
Juokiasi

Pats pradejai girdis apie kompa&mobilu, rasyt apie savo seiminine padeti ir antra puse. Pats pavadinima pasiskaityk!

Atvirai kalbant GEDA/NEGARBINGA/NEMALONU su Tavim diskutuoti, bo temoki rekti ir tiek.
Pala… kam ten reikia duoti kelia… ??? Ats.: DURNIUI… Cha cha Cha cha Cha cha

Temos pavadinimą skaitei? Kur čia apie gyvenimą klausimas?
Nu jesli uže na gubost pošli - tai b.le.t, jau pareiškei nuomonę apie mano lupeną. Dar argumentų bus? Jei ne, tai mink n/a/c/h/u/i į kitas temas - ten ir aiškink savo ideologiją apie šeimos ir gyvenimo vertybes.
Mol, čia man ant kaklo mergos kabinasi, čia neaišku, kaip žmona ir vaikas atsirad - o nx tau žinot? Koks s.up.is.tas tavo reikalas?
Daug Bangoj visokių podrostkų lankosi - va jiems ir paaiškink, kas ir kaip.

[/quote]

Kokia mumi turi?