For Kosmoz


For Kosmoz

Radiatorius su buferiu Nekaltas

ohne klima?

nu sakau, kalvis dirba. esu mates kaip vienam servise daro, atsuka varztus, atstumia viena puse (zarna viena atkabina) ir dirba. aisku ta puse laiko paremes ant domkrato, kad laikytusi normaliam aukstyje ir nieko nesulauzyti. o siaip idomu kiek kainuoja darbas tavo 1,9dci ir 1,9tdi isilgai stovinciam pakeisti dirza Mirkt as maciau kai keicia A6 C5 1,9tdi, pries pora metu, meistras ale sake, kad uz arba 150 uzdainuos.

passatui b5 tdi pd apie 800lt

Man kai keiciausi rudeny kainos tokios Šypsenadirzas 75lt tempikas 125lt pakeitimas 150lt

1.9dci dirzu keitimas lagunai 720 ar 770lt

kipsas, kur cia tokios kainos? Cha cha varysiu y serviziuka kad tepaliuka pakeistu tai pasakysiu kad per pigiai dirba vyrai Cha cha

Manjakas>specializuotas prancuzu servisas lyg butrimoniu gatveje,aisku keicia kas priklauso,o ne pigiau kaip Cha cha

kipsas, kad ten nieko nera ka keist daugiau, tik pumpa bet mes pajmem mano sena ir nauja “bugati” firmos tai meistras sako paliekam sena nes sena ne nekliba o ta nauja jau klibena Cha cha

dedi nauja ir nereikes paskui galvos sukti,o brokuotas prima atgal pompas Labasvien be genero dirzo jau 500lt kompl,gal vis del to volvui stuka simtas ir nebuvo kosminiai litai uz keitima Nekaltas

kipsas, bbz nesiginciju bet kad ten nera ka uz tokius pinigus keist aisku jei viska viska tai gal bet tai tada bbz Nekaltas

be genero 720 ar tai 770lt,antras keitimas rudeni darytas jau pas drauge,genero reiks paziureti knygoje kas kiek edit:aisku dirzo keitimas brangesnis simtu kokiu

kipsas, aj zodziu nzn ka jus ten keiciat uz tiek Nekaltas bet ir ne esme Cha cha

citroenui dirzo keitimas su pompa berods 450 pinigu su dalim ir darbu gavosi, dar genero/ac/siurblio dirza tuo paciu keite.

ka ka itempeja,pompa ir dirza+darbas… galesiu kada is aptarnavimu knygos pakopint…

kipsas, tai surasiau dirzas continental 75lt, itempejas ruvile 125lt, pumpa nejudinta kaip ir patare renault meistrai, +150uz darba Mirktp.s supratau kame reples, pazystama daryta su nuolaidele darbui Cha cha

tai servisuose 250 kazkur darbas,nuo masinos dar aisku priklauso… o siaip gali buti pigiau,jei nuolaidos kokios geresnes gaunamos