flying lessons*


flying lessons*

* tu cia skotas darai nesamones su tais trinimais? ir jei jau taip padarai, turek proto parasyt uz ka. jei pasakysi, kad pries tai buvusios nuotraukos nepaziurejo kazkas daugiau negu kazkiek kartu. tai siulyciau paziuret trim nuotraukom atgal

sunervinai bl**

tai čia škotas sugalvojo taisykles ir pritaikė Šypsena Nors daugumai grynai pofig, tai nebent užsirauni tai ir pratrina Šypsena bet pvz tų, su kuriais bendrauja, tai niekad netrins Cha cha

jo Cha cha su tais trynimais tai idomiai cia viskas vyxta… bet taisykles turi but, nes visi deda fotkes, kas netingi ir bet kokias foto…

o tokiu zmoniu ir nesuprantu. jeigu padarei grynai nesamoninga taisykle, tai ir taikyk ja visiem. karoce isvis toki moderatoriu panaikinti reikia uz nesuvokima ka ir kaip daryti.

;]] niekas nededa tu fotkiu, ir be taisykliu viskas buvo norma. kurios budavo nesamoningos, tas ir istrindavo. o cia normale fotke imeti, ateini pasiziuret ir matai, kad nebera. karoce. uzsipisau kariauti

Cia is to pokalbio apie interneta zodzius renkiesi? Nekaltas Cha cha

Juokiasi kaip zirniais i siena

to pigus_saltis laba diena, cia is Petrucio 8 nenoriu keikties, nei xuyiaktis, bet nx uzpysot (ane?) Cha cha pas mus siandien vel fotkes dingo. Statau saibas, uz fotkes ir nx negaliu ziuret…dvi stukas pastaciau nx uz GTA ir nematau. Uzsipisau kariaut. Paskambini sakai sakai, kaip zirnius i siena sakyk nx nesakes Cha cha uzpisot nx negaliu…vsio davai…atsiprasau uz keiksmazodzius Cha cha Cha cha Cha chaanetaip? Cha chap.s. kam reik tas suprasit

Juokiasi

skotai gausi moderatoriu nebebut;] visi cia mane pazysta parasysiu privacia zinute ir visi nubalsuos tave vsio. atsiprasau skotai uz keiksmazodzius. bet na*** jau uzpiso. ;]

pigus_saltis,megink laime,gal pasiseks Juokiasi

as masinos neturiu…manes gatvej pastabdyt negalesi ir nepasakysi,kad nx fotkiu atsisakom Laimingas

PZ skotas visu tirna kurios nepadielu , ir pedo as taves nzn salti , tat …

Deja nieko netryniau Nekaltaso uz keiksmazodzius banas.

owned Juokiasi

Cha cha O seip aks cia epr manija uzejo? tas zaidimas ka tik isleistas, paskutines fotkes vien is jo

netrynei? nejuokink. tada buvo tik KB8 ir tu prisijunge. o jis, kiek zinau, proto turi. kad tau sirdy butu ramiau, keiksmazodzius - uztusavau. o del bano tai ziurek, atsargei

Juokiasi bl kazkas man pries modero rinkimus sauke, kad padeciau kaip nors, kad skoto neisrinktu. sakiau, kad man dzin kas tas moderas bus, bet dabar jau uzkniso rimtai tik netvarka daro…

Nu šiaip kiek aš įsivaizduoju, tia tipo susitarėm tai susitarėm – visiems be išimčių taikome, o dabar vieniems trina, o kitiems parašo, kad jei tau nepatinka taip, tu parašyk man į privatą ir pratrinsiu. Cha cha visi turi būt lygus prieš įstatymą Cha cha o foto, kokias be jokių kalbų galima trint tai tik iš barbių žaidimo Cha cha