filmuose tylus pokalbiai ir garsus efektai..

filmuose tylus pokalbiai ir garsus efektai…

visad taip budavo ir jau atsibodo kentet… su ekvalaizeriu bandziau isryskint - nieko gero… teko girdet, kad yra kazkox voice booster, bet neradaujo poer googla… gal kas zino kaip balsus isryskint?

Nežinau, kas ir kaip, bet voice booster’is, man atrodo, yra balsui, paimtam per mikrofoną (ar line in) pastiprinti.

na man sake kazkox AC voice boosteris… bet nzn kox… gal visgi kas zinot kaip paryskint balsus?

Jeigu naudojamas AC3 Filter kodekas, tai ten as visada padidinu garsuma nuo 0 iki 20 (antrame nustatymu lange), tada jau buna pakenciama. Man taip buvo su filmu “Tvin Pyksas.Ugnie, sek paskui mane”, rusiskas igarsinimas vos buvo girdimas, kai AC3 nustatymuose pasikapsciau, susitvarke Šypsena . Beje, naujausias beta versijos AC3 naudojamas kaip numatytas vietoj MP3 kodeko ir kitu, todel filmu garsas tikrai buna geras. Ji galima cia rasti: free-codecs.com/AC3_Filter_download.htm (1.01 RC5 versija)

tai turbut fimai su AC3 gasru. ziurint su kokiu player ziuri bet su VLC tai tereikia parinkti audio chanel ne 5.1 o stereo ir tiek.

ziuriu su bsplayer pro… o jame irgi yra nustatymas is 5.1 i stereo ir apie vokalus, bet jis neissisaugo it nieko neduoda… o del ac3 naudoji,o, tai as pasirenku bsplayeryje kad naudotu ac3, nes pats senaiu jame radau sliauzikli “Voice”, bet kad ir kiek reguliuoju, nieko… matyt nenaudoja ac3 kodeko… zodziu begu ziuret, gal naujausia isimetus sutvarkys viskas