Filmai paremti tikrais ivykiais

Man tai kaip tik patys geriausi filmai yra tie, kurie paremti tikrais faktais. Neseniai ziurejau "Pagauk mane jei gali". Nelogiskai patiko.

joGerai filmas 1996-uju ir jame vaidina Mickey Rourke ir nusautasis reperis Tupac Shakur

na man is tikrais faktais paremtu filmu labiausiai patiko::::

boys don’t cry - hilary swank gavo oskara uz shi vaidmeni, kur pana apsimeta bachuru… na sokiruojantis filmelis… (10 / 10 )

girl, interrupted - cia angelina jolie gavo oskara uz 2o plano vaidmeni, veiksmas vyksta psichiatrineje i kuria papuola jauna rashytoja (W.Ryder) ji susipazista su A.Jolie heroje… (9 / 10 )

brokedown palace - neseniai rode per Tv. Vaidina dvi fainos panos Claire Danes & Kate Beckinsale - apie tai kaip dvi panos patenka i kalejima uz narkotiku pervezima… jos buvo pakistos… na idomiai padarytas… ( 7 / 10 )

na sitie man buvo isimintiniausi…

Dar nereiktu pamirshti ir Life of David Gale, Frida, 24 hours party people, Auto focus, Blow…

Jei kazhkam tokie filmai nepatinka, kam kurti tema? Ash asmenishkai uzhejau paskaityti, gal kas rekomanduoja koki filmuka (paremta tikrais ivykiais) pasizhiureti…

Flme kuris paremtas tikrais faktais parodoma tikrove, jie kaip tik tuo ir yra pranasesni uz tuos, kuriuose pamatai tokiu vaizdu, kad tada tikrai norisi ismesti telika pro langaTaipbet cia tik mano poziuris, kiekvienas savo nuomone turi!

pvz., apie Drakula Pavargęs