Filmai paremti tikrais ivykiais

ale ot laikai… jablynksht, nuo kada psichushkese jums internetu naudotis leidzia? Nekaltas

as internetu galiu naudotis bet kada. o jums nuo kitos savaites teks uzdrausti, nes nesilaikote mano rekomendavimu. Pavargęs

Tikrai įvykiais paremto filmo sėkmė priklauso nenuo įvykių o nuo pastatymo kokybės. Pavizdys - Titanikas. Juk iki Kamerono "Titanikas" buvo dar vienas pastatytas "Titanikas". O kuris susilaukė didesnės šlovės turbūt minėti nereikia. Žinoma, čia kvailas pavizdys, nes jis neparemtas tikrais įvykiais.

Bet tikrais įkykiais paremti filmai yra šiek tiek aukščiau paprastų, holivudinių filmų (kurios nelabai mėgstu).

Tiesa. Kaip gi galima nepaminėt. Visai pamiršau:
"Pagauk mane".
Tikrais įvykiais paremtas filmas ir visai nieko.

Filmai paremti tikrais ivykiais yra vieni is geriausiu.nes gyvenime viskas ir yra frazu.tu matai realybe.as pvz nemegstu jokiu ten meiles filmu.ten taip nenaturalu.ir tos pabaigos ilgai ir laimingai gyveno jau pabodusios.tarkim fantastiniai…jei megsti spec. efektus gerai- jei ne?tada filmas nesukelia jokiu jausmu.nebent nuoboduli.taigi kas belieka?ir ziuri istorinius ir kitokius.pats geriausias tikras filmas.Gyvenimas yra grazus.Gerai

PritariuTaip, nes man filmai, paremti tikrai ffaktais yra patys geriausiGerai, daug geriau, negu išgalvoti… bent sužinai ką nosKietas

PritariuTaip, nes man filmai, paremti tikrai ffaktais yra patys geriausiGerai, daug geriau, negu išgalvoti… bent sužinai ką nosKietas

Sitas filmas is katastrofos temos man irgi labiausiai patiko.Toks tikroviskas, sukreciantis ir galiausiai verciantis susimastyit…Gaila kad ir as pavadinimo niekaip nepamenu Nekaltas

na cia gi ne katastrofu filmas Juokiasi

nors asmeniskai man tai tas filmas Veee
per daug holivudo…

Filmai paremti tikrais ivykiais yr geri Gerai.

paprastai tokiose filmose tikru faktu buna apie 70% t.y. visas laikorarpis, visi ivykiai tiek salutiniai tiek pagrindinio cherojaus atitinka ta ks buvo, visi veikejai, apranga, ir t.t.
likusia kokia 15% sudaro spejimai, tos info, kurios suzinoti nepavyko ir like 15% yra rezisieriaus ismone bei pagrazinimai iterpamt kokia isgalvota intrigele.
pvz. K-19, sitam filme pateikti visi ivyke faktai, viskas kas jame buvo buvo ir parodyta. as suabejociau tik del poros vietu: 1. del maisto bandymo ir 2. del itampos tarp vadu, cia jau greiciau budinga amerikieciams nei rusams. senoji igula net skandala buvo sukelusi del "maisto laive" atseit to nebuvo. na bet galime suprasti ir rezisieriu, juk ziurovams nebutu idomu visalaika stebeti "narsius ir ryztingus" rusu jureivius. tad ipine siokia tokia intrigele. bet pats filmas nuo to nenukentejo

Filmai paremti tikrai ivykiais buna dazniausiai geriausi… bet jau man…

man tai filmai paremti tikrais yvykiais l. patinka… Taip kaip tarkim "boni & klaidas" nerealus filmas Žvaigždė

man kaip tik idomenis yra filmas kai yra paremtas tikrais atvejais

Zinau dar wiena filma kuris yra paremtas tikrais faktais!Dalis jo yra sukurta,o dalis tikra…Samara Morgan-mirusi be zinios,FILME:paskandinta motinos Anos Morgan.Anna Morgan-turi arkliu ranca,FILME:wiskas tas pats.Morganu wyras:

[quote]He dont like me,he like horses
[/quote]
nuzude sawo dukra-nezinia ar tiesa!

neseniai ant foookso parasiau kur google. "anna morgan" - kaip per skambuti…

faktu buwo iwairiuApakęs buwo wiskas tik sukurta zmones pagasdint…
ir buwo nuotrauka tokia pati nespalwota prie swyturio su anna morgan!Apakęs ne wieno zodelio su "the ring" morganu ranca tikra bet jos neberaNe

stai tau ir istorija…
jei kas nores duosiu nuoroda kur tikri faktaiAngelas

man irgi patinka filmukai paremti tikrais faktais ten nors nera perdetos fantastikosBaisu

man kaip tik patinkaGerai
vienas is paskutiniu matytu:"Boys Don’t Cry"Gerai

cha cha, nu kaip pvz paimkit tarkim komedijas apie nigerius - nors ten uzraso jog filmas paremtas tikrais ivykiais gali ir nebuti, vistiek didziaja dalimi tai atspindi realybe, tad kartais paziureti tokius filmus visai smaguLaimingas
kaip pvz the bullet (berods 1995)

man patinka filmai paremti tikrais ivykiais. buna ne banalus.

Gerai ten tikrai geras filmas