FIFA 2003

FIFA 2003

Mano manimu tai ir inetu ir tinklu Kietas

p.s Ko lauki eik zaisti

E, kai nueini i multiplayer ten yra direct IP. Tai per ta direct ip galima tik tinklu zaist ar ir internetu?

Tai su kuriom raidem geriausia must ir laikyt baudinius?

Turiu keleta klausimu del sio geimo. Kai pakeli kamuoli is kampinio kaip reikia must (dar niekada nesu imuses ivarcio po kampinio)? Kaip must baudinius (daznai gaunasi taip kad musu tiesiai per viduriNežinau)? Kaip su varatarium laikyt baudinius?

pas mane 2002 fifa tai kai musa spausk a ar d ? kovoji del kamuolio arba iskart musi?

reikia uzukti kamuoli kuriam yra pritaikyta specialus muyktyukai pasieiskok setinguoseLiežuvis

Visiskai teisingai ir tada imusa nuo galvos arba per save Cha chaCha chaCha cha

Arba mano tradicine ataka panasi…Is kamuo skersuoju…id D migineju…Tada puolejas per save imusa…Juokiasi

tai budinga tik 2002 fifai 2003 fifoje spaudi bet nemusa

man irgi ta pati beda nors per rungtynes imusu ir laimiu 10-0 arba daugiau bet dar niekad nesu imuses po kampinio 2002 kiek pakeliu tiek golu buna

Xebra cia jus saket kad FIFA 2003 D raide musa su galva, drystu abejoti,nes jau kelis kartus keliu kampa spaudineju d nemusa nexera(zaidejas tikrai buna laisvas ir turi vietos musti su galva), zinau kad A raide musa per save taip esu imuses ivarti, bet del musimo galva… dar neikart nepavyko!!Liūdnas
P.S. ant FIFA 2003 kamuolio uzsukt negalima,(???) o jei galim kaip ir su kokiom knopkem , nes setingstuose nemacaiu

as irgi nesu imuse po kampinio nors mus po 10 ivarciu per rungtynes

zinau as ant 2002 fifos visada kai pakeldavau imusdavai bet ant 2003 fifos kitap

o jus bent pasikeitet 2003 fifos idiotiska valdyma (bent man) kad begi su e , as pasidareu kaip ir senajam fifa su w o tada sukeiciau vietoj w, e , taigi kiek bandziau su galva musa E (jei nepakeitet valdymo - W )

galva musa su w
baudinius musant ai reikia nustatyti vieta i kuria nori pataikyti, poto stenkites kad sustabdytumet ant zalio laukelio,o ne ant raudono, tai as taip viena super divinke jau isudziauŠypsena

O ant kokio sunkumo jus losiat???As tai losiu ant profesional ir ykalu daugiausiai 5-6 ivarcius.

as ant pacio zemiausio ir per trumpiausi laika speju imusti po 15 bankiu

[quote]
SUPERfanas rašė:
as ant pacio zemiausio ir per trumpiausi laika speju imusti po 15 bankiu

[quote]

Tai pasididink sunkuma. Ar tau labai ydomu taip zhaist?!Šypsena

Dekui, del patarimu kaip must su galva, o del baudiniu - as irgi esu ikales 1-na su Beckham’u kita su carlos’u… vaizdelis tikrai geras…TaipTaip

as tai losiu ant antro lygio ir normaliai draskausi nelaimiou visu varzybu
o gal kas nors esat visus lietuvius susirinke, as tai taip esu padares, ju yra berods 9 ir geriausia ispudi palieka Beniusas - puolejas geriau ivarcius musa nei jankauskas, o reitingas tai stankeviciaus ausciausias