FAU kuLtura...


FAU kuLtura…

<A HREF=“15min.lt/naujiena/gazas/fotopolicija/vidurinio-pirsto< br />-parodymas-uzkisus-kelia-normalus-keliu-chuligano-su-bmw-elgesys-kaune -91-153296"TARGET=”_blank">15min.lt/naujiena/gazas/fotopoli cija/vidurinio-pirsto- parod ymas-uzkisus-kelia-normalus-keliu-chuligano-su-bmw-elgesys-kaune-91-15 3296</A> Automobilis BMW, valst./Nr. FAU 187 , galimai irgi kirto sankryžą važiuodamas pirma juosta ir kai prieš jį staigiai persirikiavo mikroautobusas, jis “užkišo” kelią ir man. Pyptelėjau įspėdamas dėl pavojingo manevravimo, o jis sankryžoje stabtelėjo degant žaliam šviesoforui ir atsidaręs duris parodė gestą – “aš trečias”. Gal norėjo parodyti, kad jis pirmas, bet matomai sumaišė pirštus… Kiek iš viso pažeidimų šiame siužete, būtų gerai sužinoti iš kelių policijos atstovų. Aš matau mažiausiai tris pažeidimus."

faustruacija Cha cha

Piktas uzh toki elgesi, ir bloga pavizdi kitiem autoklubo daliwiam, siulau aCtatidint is modracijos pareigu Piktas

bet tai kaiiiiiii Apakęsnestebinai Taip

vazon-jobtvojumatj,geray susekta ir paviešnaminta Vau! Klasta-ruonį,nx iš čia-ir kaip menko protelio,ir kaip narcizą ir kaip kompleksuotą avepezą… Katė

geraij pastEbEta nx ???

vaz5-oxujebytelnai pastenėta…ass’acow… Ufff

analfabetas geraij pasakIta nx Gerai Taip

draugeliai susitiko Cha cha

niuchai sliapu Ufff

bet tai nx duris atsidaryt? Juokiasi

nes langai neveikia Juokiasi

koks dailus laikrodukas…ashton-blakey-antiques.com/index.php?mo=productdetail&proid =245&imgid=762

Cia pas mus nuo masinu priklauso vairuotojo teises kelyje… vaziuoju su suzuki tokiu pamustu, tai uzpypina, nepraleidzia ir t.t., judi su w221 - gali isdarinet ka nori…

parodė gestą – “aš trečias” Juokiasi Juokiasi Gerai

KAUNAS